Anthony Smithas | Scanpix nuotr.

Anthony Smithas | Scanpix nuotr.

 Praėjusį savaitgalį „UFC on ESPN 11“ turnyro pirmoje preliminarioje dvikovoje Maxas Rohskopfas po antrojo raundo net devynis kartus ragino savo trenerį Robertą Drysdale‘ą nutraukti kovą prieš Austiną Hubbardą, tačiau pastarasis to nepadarė ir ragino kovotoją tęsti dvikovą.

Visgi tuomet, kai teisėjas paklausė pačio M.Rohskopfo, ar šis nori tęsti kovą ir jis patvirtino, kad ne, kova buvo nutraukta.

Tai buvo debiutinė M.Rohskopfo kova UFC organizacijoje ir priimta per labai trumpą laidą.

Prieš šiek tiek daugiau nei mėnesį nosies ir akiduobės lūžius patyręs bei dviejų dantų kovoje netekęs Anthony Smithas teigė, kad R.Drysdale‘as privalėjo stabdyti kovą, kai to prašė kovotojas.

„Aš tikrai esu nusivylęs. Buvo labai sunku į tai žiūrėti, o reakcija iš sirgalių ir kai kurių kovotojų yra dar labiau gąsdinanti“, – sakė A.Smithas. „Aš suprantu, jeigu yra jaunas vaikis, kuris galbūt pirmą kartą yra nepalankioje padėtyje ir mano, kad nebegali laimėti, jam reikia šiek tiek padrąsinimo. Bet jis to paprašė devynis kartus. Tai nėra Dievo prakeiktas kraujo sportas ir ne visi mes galvojame vienodai.

Tai yra kitaip. Jis jaunas vaikis ir norėjo pasitraukti. Ištraukite jį iš ten. Jis norėjo namo, pasakė, kad nebenori to daugiau tęsti. Jis taip pasakė – aš nebenoriu to daugiau tęsti. Tai visiškai kitaip, nei tada, kai kas nors yra nusivylęs savimi ir jam reikia įkvėpimo. Tai kur kas giliau, o matyti, kaip sirgaliai ir kiti kovotojai palaiko R.Drysdale‘ą... Klausykite, aš gerbiu R.Drysdale‘ą taip, kaip ir kitus šiame žaidime. Jis yra džiu-džitsu pradininkas ir esu didžiulis jo sirgalius, tačiau jis susimovė. Reikia tai pasakyti, nes tai nebuvo tokia situacija, kokią turėjau aš. Aš padariau viską, kad pasilikčiau kovoje, o jis padarė viską, kad pasitrauktų iš jos, todėl leiskite jam išeiti“.

Daugelis manė, kad A.Smitho treneris Marcas Montoya turėjo nutraukti kovą prieš Gloverą Teixeira, tačiau pačio A.Smitho nuomone, tai nėra tas pats. Jis pats norėjo tęsti kovą ir sakė savo kampe esantiems žmonėms, kad jaučiasi gerai. Jis taip pat sakė, kad jeigu būtų pasakęs M.Montoya, kad nori pasitraukti, „Factory X“ treneris be jokios abejonės būtų nutraukęs dvikovą, kaip ir daugelis trenerių visame pasaulyje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Larry Fox
2020-06-29 16:30:33
Sveiki atvykę į 24 valandų paskolos tarnybą. Mūsų įmonė užsiima finansavimu (paskolos, kapitalas, finansavimas, investicijos), mes suteikiame paskolas su 3% palūkanų norma. Mes suteikiame paskolas visame pasaulyje su suprantamomis sąlygomis. Mes siūlome paskolas rimtai mąstantiems asmenims ir įmonėms. Prašau parašykite man apie galimą verslo bendradarbiavimą, nes esame atviri diskusijoms. Laukiu jūsų galimo bendradarbiavimo. Susisiekite su mumis šiandien, jei jus domina mūsų pasiūlymai.

Svetainė: 24hourservce.com
Kontaktinis el. Paštas: larryfox2017@hotmail.com
„WhatsApp“: +447451283532
Atsakyti
Arnas
2020-06-27 15:48:39
Nelabai supratau kodėl tada išvis kovot ufc, gi čia ne kokia mėgėjų ligą, atejai tai turėk kiaušus ir pastovek bent iki galo
Atsakyti
Do
2020-06-26 11:16:21
Kas cia kur ka sumale i miltus??? Antraste kai parasys atrodo kad treneri sudauze...
Atsakyti
Zabalina
2020-06-25 21:20:47
Duokit tekstus verst žmogui, kuris moka anglų kalbą, o ne Google translate naudokitės ir tiesiog bukai tekstą nukopijuokite. Žemas lygis
Atsakyti