Bubba Wallace'as | Scanpix nuotr.

Bubba Wallace'as | Scanpix nuotr.

 Vienas sėkmingiausių visų laikų juodaodžių „Nascar“ lenktynininkų Bubba Wallace‘as neseniai pareiškė manantis, kad šioje lenktynių serijoje turėtų būti uždrausta konfederatų vėliava, mat per Amerikos pilietinį karą ją naudojo už vergovę pasisakiusi stovykla.

„Mano kitas žingsnis buvo visų konfederatų vėliavų uždraudimas. Nė vienas neturėtų jaustis nepatogiai, atėjęs į „Nascar“ lenktynes. Tai prasideda nuo konfederatų vėliavų demonstravimo. Išmeskite jas. Čia joms neturi likti vietos“, - sakė B.Wallace‘as.

„Nascar“ vadovai greitai sureagavo į B.Wallace‘o žodžius. Birželio 10 d. išplatintas pranešimas, kad konfederatų vėliavos demonstravimas visose „Nascar“ lenktynių serijose buvo uždraustas.

Panašu, kad tokia B.Wallace‘o iniciatyva patiko ne visiems. Sekmadienio naktį pranešta, kad B.Wallace‘o komandos garaže buvo rasta kilpa. „Nascar“ iš karto pradėjo tyrimą. Išsiaiškinę, kas įmetė kilpą į B.Wallace‘o garažą, „Nascar“ pasirūpins, kad tas žmogus visam laikui būtų išmestas iš sporto.

B.Wallace‘as patikino, kad toks gestas jo nepalauš. Palaikymą lenktynininkui jau išreiškė LeBronas Jamesas, Kyle‘as Kuzma, Dale‘as Earnhardtas jaunesnysis, Billie Jean King ir kitos įžymybės.

Nors „Nascar“ uždraudė konfederatų vėliavos demonstravimą, tačiau fanai už trasos ribų ir toliau aktyviai jomis mojavo. Kol kas nežinoma, kaip bus elgiamasi su gerbėjais, kurie norės neštis tokias vėliavas į tribūnas, kai bus leidžiama jas užpildyti žiūrovais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tomas
2020-06-24 11:55:54
Fake news urodai jūs
Atsakyti