Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

 Po to, kai Turino „Juventus“ antrus metus iš eilės neiškovojo Italijos taurės, o Cristiano Ronaldo ir vėl liko be šio trofėjaus, futbolininko sesuo apkaltino „Juventus“ trenerį Maurizio Sarri. Baudinių serijoje C.Ronaldo net negavo progos išbandyti savo sėkmę: „Juventus“ gretose juos mušė Paulo Dybala, Danilo, Leonardo Bonucci ir Aaronas Ramsey.

„Ką dar gali padaryti?“, – rašė Elma Aveiro. „Yra tiek, kiek yra, štai kodėl mano brangusis negali vienas pats padaryti stebuklų. Aš nesuprantu, kaip galima žaisti tokį futbolą. Šiaip ar taip, pakelkite galvas aukštyn“.

C.Ronaldo sesers žodžiai nesužavėjo Gianluigi Buffono žmonos Ilarios D‘Amico. Ji pareiškė, kad tiek C.Ronaldo seseriai, tiek kitų futbolininkų artimiesiems reikėtų nebandyti vaizduoti visažinių ir nekišti nosies, kur nereikia.

„Aš priklausau „senajai mokyklai“. Mano nuomone, žmonoms ir kitiems šeimos nariams nederėtų naudoti socialinių tinklų, nes tai gali pakenkti tavo vyrui ar broliui. Jei pati būčiau futbolininkė, norėčiau reikšti nuomonę apie tai, kas vyko aikštėje, bet nenorėčiau, kad už mane kalbėtų Gigi ar mano mama. Šeimos nariai neturi tapti komentatoriais“, - aiškino I.D‘Amico.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų