Novakas Djokovičius | „Twitter“ nuotr.

Novakas Djokovičius | „Twitter“ nuotr.

 Kol teniso pasaulyje vyksta tik parodomieji turnyrai, geriausias planetos žaidėjas serbas Novakas Djokovičius (ATP-1) turi laiko tobulinti įgūdžius ir kitose sporto šakose.

Serbija žinoma kaip krepšinį labai mylinti šalis. Nieko nuostabaus, kad ir N.Djokovičius neatsisako progos įžengti į krepšinio aikštę. Neseniai serbas patalpino naują įrašą, kuriame pademonstravo savo driblingo įgūdžius ir vėliau atliko tikslų metimą iš vidutinio nuotolio.

„LeBronai, ar aš jau pasiruošęs žaisti vienas prieš vieną?“, - „twitter“ tinkle klausė N.Djokovičius.

Netrukus serbas sulaukė LeBrono Jameso atsako: „Ha! Sakyčiau, kad tu jau pasiruošęs! Gražiai išlaikei rankos padėtį po metimo, drauguži.“

Šiuo metu N.Djokovičius dalyvauja parodomuosiuose Adrijos teniso turnyro turnyruose. Oficialūs ATP turnyrai turėtų grįžti rugpjūčio viduryje, o paskutinę rugpjūčio dieną laukiama „Didžiojo kirčio“ serijos turnyro „US Open“ starto. Serbas yra minėjęs, kad jį neramina griežti būsimų turnyrų saugumo reikalavimai, tačiau jis patikino besidžiaugiąs, jog oficialūs turnyrai pagaliau bus atnaujinti, praėjus maždaug 5 mėnesių pertraukai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų