Julija Jefimova su mama | asmeninio archyvo nuotr.

Julija Jefimova su mama | asmeninio archyvo nuotr.

 Rusijos plaukimo žvaigždės Julijos Jefimovos mama Tatjana neseniai duotame interviu Rusijos žiniasklaidai atskleidė, kad su dukra nebendravo jau trejus metus, o gyvena iš 8500 Rusijos rublių (apie 109 eurai) pensijos.

Daug ką pribloškė tai, kad J.Jefimova paliko savo mamą skursti, tačiau pati T.Jefimova kitą dieną duotame interviu patikino, jog gyvena normaliai ir paragino nepilti purvo ant jos dukros.

„Žmonės, palikite mano dukrą ramybėje! Noriu garsiai pareikšti, kad neturiu kuo skųstis. Gyvenu tokį gyvenimą, kokį pati pasirinkau, ir viskuo esu patenkinta. Lapkritį man sueis 59-eri. Tai jau pakankamas amžius, kad galėčiau priimti savarankiškus sprendimus. Iš kur ištraukėte, kad gyvenu skurde? Taip, aš nesimaudau piniguose, bet man tai nėra svarbiausia. Turiu labai daug veiklos. Auginu didžiulį daržą, ten yra 1000 pomidorų krūmų, 500 saldžiųjų pipirų ir 200 – aitriųjų pipirų. Kiekvieną dieną ten plušu. Taip pat padedu vienišiems pagyvenusiems žmonėms. Dar šiek tiek dirbu turguje. Ten vietiniai menininkai, tarp kurių ir mano vyras, pardavinėja paveikslus. Gaunu 10 proc. pajamų nuo pardavimų. Jei matau, kad žmogus tikrai nori nusipirkti paveikslą, tai nusileidžiu, nesu godi. Gyvenu iš pensijos, jos gaunu apie 9 tūkst. Rusijos rublių, bet man padeda ir derlius. Aš jo neparduodu, bet mainau į kitus dalykus. Draugams duodu pomidorų ar agurkų, o jie man – jautienos.

Nenoriu, kad ant mano dukros būtų pilamas purvas žiniasklaidoje. Man gyvenime visko užtenka. Taip, gyvenu mažame name be dujų su krosnimi ir ką? Ar aš vienintelė tokia? Man viskas gerai. Tiesa, šis namas registruotas buvusio vyro ir Julijos trenerio Andrejaus vardu. Manau, kad savo vaikams atidaviau labai daug. Apmaudu, jog paskutiniu metu su jais nebebendraujame. Nežinau, kodėl tai nutiko, bet nesiruošiu niekieno kaltinti“, - pasakojo T.Jefimova.

Anksčiau skelbta, kad T.Jefimovai reguliariai pinigus perveda buvęs jos vyras, tačiau tikslios sumos neatskleidžiamos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.