Svetlana Kolesničenko ir Varvara Subbotina | Scanpix nuotr.

Svetlana Kolesničenko ir Varvara Subbotina | Scanpix nuotr.

 Keturiskart pasaulio ir dukart Europos dailiojo plaukimo čempionė 19-metė Varvara Subbotina papasakojo apie dailiojo plaukimo realybę. Rusė atskleidė, kokia yra aukščiausio lygio sportininkių rutina ir pabrėžė, ko privalo vengti dailiojo plaukimo sportininkės.

„Komandinė treniruotė prasideda 9 val. ryto. Tai vadinama treniruotė „ant žemės“. Atliekame tempimo pratimus, kitas fizines užduotis, taip pat repetuojame programos judesius. Po 2 valandų šokame į baseiną. Ten tobuliname techninius elementus ir kombinacijas. Tada turime 3 valandų pertrauką, o 18 val. vėl šokame į baseiną, kur dirbame ties visų programų elementais iki 21 val.

Už tatuiruotes ant sportininkių kūnų niekas neatima taškų, tačiau geriau jų neturėti arba bent jau jas paslėpti pasirodymo metu. Didelė tatuiruotė galėtų išblaškyti teisėjų dėmesį. Tada jie akylai stebėtų vieną merginą, pamiršdami grupinę kompoziciją. Kostiumai negali būti pernelyg atviri. Reikia vengti gilesnių iškirpčių, kitaip rizikuosi parodyti savo intymias vietas. Jei kada nors pasakyčiau savo trenerėms, kad noriu lūpų putlinimo procedūrų, jos man pasakytų, kad jas galėsiu darytis po karjeros pabaigos. Man toks požiūris priimtinas. Baik sportininkės karjerą ir tada daryk ką nori su savo kūnu“, - pasakojo čempionė.

V.Subbotina 2021 m. turėtų debiutuoti olimpinėse žaidynėse.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Nznjz
2020-06-27 17:33:12
Šito sudo sportu nepavadinsi
Atsakyti