Lukas Kochanauskas | Domanto Aleksyno nuotr.

Lukas Kochanauskas | Domanto Aleksyno nuotr.

Per savo karjerą daugybę operacijų iškentęs Lukas Kochanauskas nusprendė pabandyti dar kartą. Prieš sezoną su „Panevėžiu“, „Riteriais“ ir „Vilniaus Vyčiu“ sietas puolėjas galiausiai atsidūrė Alytaus „Dainavoje“ – klube, kuris puikiai startavo naujajame pirmosios lygos sezone ir yra vienas iš trijų dar nepraradusių taškų. Pats L.Kochanauskas savaitgalį realizavo 11 metrų baudinį bei pelnė pirmąjį sezono įvartį.

Trisdešimtmetį puolėją traumos kamuoja nuo pat karjeros pradžios. Triskart plyšę raiščiai, atviras kojos lūžis, įvairiausi kitokie lūžiai nuolat stabdė futbolininko karjerą.

Praėjusius metus L.Kochanauskas pradėjo „Stumbro“ ekipoje, tačiau vėliau dingo. Sportas.lt žiniomis, futbolininkas kurį laiką lankėsi Jungtinėse Valstijose, o grįžęs į Lietuvą pradėjo dar vieną reabilitaciją.

Alytaus „Dainava“ kelia tikslą jau kitą sezoną sugrįžti į A lygą. Jei užduotis būtų įgyvendinta, o Lukas sveikas, labai realu, kad jis komandoje liktų ir kitam sezonui. Šiame sezone per dvejas rungtynes aikštėje jis praleido 170 minučių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

panevezys
2020-06-17 17:04:40
Lukai tu fantastiskas
Atsakyti
Vilniaus Žalgiris
2020-06-17 13:11:40
Labai gerbiu šį nuostabų žaidėją, sėkmės jam ateityje
Atsakyti
dzūkas
2020-06-17 11:58:32
neįtikėtinas valios ir meilės futbolui derinys. sekmės, Lukai ;)
Atsakyti
a
2020-06-17 08:49:07
sveikatos
Atsakyti