Dovydas Rimkus l Manto Stankevičiaus nuotr.

Dovydas Rimkus l Manto Stankevičiaus nuotr.

 Jau kitą savaitgalį Lietuvoje vyks pirmas rimtas kovinio sporto renginys po karantino – birželio 27 d. Vilniuje bus surengtas „KOK Classic/SWAT 77“ turnyras.

Antradienį buvo patvirtinta pagrindinė turnyro programa, kuri startuos 20 val. vietos laiku. Pagrindinėje kovoje pasirodys KOK lengvo svorio kategorijos čempionas Henrikas Vikšraitis. Svorio kategorijos iki 75 kg kikbokso kovoje lietuvis susitiks su lenku Denisu Makowskiu.

H.Vikšraitis (43-2-7) čempiono diržą iškovojo po pergalės prieš Vitalie Matei, o vėliau savo trofėjų apgynė kovoje prieš lietuvį Mindaugą Narauską. Tuo tarpu D.Makowskis (14-0-5) į ringą grįžta po pralaimėjimo prieš Chico Kwasi. Lietuvio ir lenko kovai numatyti 3 raundai.

Ringe pamatysime ir charizmatiškąjį Dovydą Rimkų (4-1-1). Svorio kategorijoje iki 72 kg jis pagal KOK taisykles susikaus su lenku Danieliu Szottu.

Turnyre išvysime ir vieną perspektyviausių Lietuvos MMA kovotojų Ernestą Kareckaitę. Igno Baryso auklėtinė šiuo metu veikiausiai jau būtų išvykusi į JAV, jei ne koronaviruso pandemija. Ji turėjo kvietimą dalyvauti paties UFC prezidento Dana White‘o vardo turnyre – „Contender Series“.

E.Kareckaitė kitą šeštadienį susikaus su lenke Ilona Wojda. Tiesa, oficialus puslapis skelbia, kad kova vyks ne pagal MMA, o pagal KOK taisykles svorio kategorijoje iki 60 kg.

Pagrindinėje programoje taip pat laukia įdomi lietuvių dvikova. Raimondas Avlasevičius susitiks su perspektyviu šalies kovotoju Dominyku Dirksčiu. Kitose kovose Ričardas Kulis susitiks su Deividu Bartaška, o Deividas Kaklauskas kovos prieš latvį Pavelą Mazuroką.

Iš dviejų dalių sudarytame turnyre turėtų įvykti net 28 kovos, didžioji dalis iš jų – pagal KOK taisykles. Taip pat keletas kovų vyks pagal ZST MMA taisykles, o po vieną – pagal bokso ir muaythai taisykles.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų