Lukas Spalvis | Organizatorių nuotr.

Lukas Spalvis | Organizatorių nuotr.

Luko Spalvio atstovaujamas „Kaiserslautern“ klubas pranešė apie bankrotą. Legendinis Vokietijos klubas, kuris keturis kartus yra tapęs šalies čempionu, kreipėsi į į Kaizerslauterno apylinkės teismą dėl administracinės bylos iškėlimo.

Apie sunkią „Kaiserslautern“ finansinę padėti buvo kalbama jau kurį laiką, o pasaulinė COVID-19 pandemija situacijos tikrai nepagerino.

Klubas jau dabar turi 20 mln. eurų skolų, o kitam sezonui „Kaiserslautern“ ekipai reikia surinkti 15 mln. eurų.

To komanda kol kas negali padaryti, todėl bankroto paskelbimas yra vienintelė išeitis. Klubas tikisi, kad ši procedūra padės greitai atsigauti ekonomiškai ir pritraukti naujų investuotojų, kurių susidomėjimo, pasak klubo direktoriaus Oliverio Voigto, netrūksta.

Gera žinia „Kaiserslautern“ klubui yra ir ta, kad dėl bankroto paskelbimo iš klubo nebus atimti taškai. Dažniausiai po bankroto paskelbimo iš klubo sąskaitos yra atimami 9 taškai, tačiau Vokietijos futbolo federacija puikiai supranta situaciją ir atsižvelgdami į COVID-19 viruso pasekmes, šios sankcijos netaikys.

Šiuo metu „Kaiserslautern“ trečiojoje Vokietijos lygoje turi surinkę 44 taškus ir užima dvylikta vietą, o nuo iškritimo zonos juos skiria 7 taškai.

Priminsime, kad L.Spalvis „Kaiserslautern“ klubui priklauso nuo 2017 metų, tačiau dėl traumų jau kurį laiką lietuvis nežaidžia, o jo pavardė kiek anksčiau jau buvo siejama su sutarties nutraukimu.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Ekranas
2020-06-16 20:57:18
Ir vokietijoj užbankrotino
Atsakyti
Gal
2020-06-16 12:36:09
Dar atsgaus Spalviukas,bet abejoju.Tadar Suduva jam lieka
Atsakyti
Paulius773
2020-06-16 21:46:50
Sūduva turi puolėjų į valias, vat Vilniaus Žalgiris šiuo metu neturi pagrindinio puolėjo, esantys puolėjai yra antri puolėjai vadinami, pagrindinis yra Antalis, bet jis jau balansuoja ant karjeros baigimo ribos, jam sveikatos sutrikimas yra kuris nepagydomas. Tad va Spalviui Vilniaus Žalgiris variantas, nes jiems reikia puolėjo, Spalviui reikia gaivinti karjerą, po Žalgirio į kokią Ekstraklasa išvažiuotų, žodžiu vis variantas