Tranšėjinės aikštelės prizininkai | Organizatorių nuotr.

Tranšėjinės aikštelės prizininkai | Organizatorių nuotr.

 Šiandien pasibaigė dvi dienas Vilniuje LOSC šaudykloje vykęs šaudymo į skraidančius taikinius Lietuvos taurės antras etapas apvalioje (SKEET) ir tranšėjinėje (TRAP) aikštelėse.

Tranšėjinėje aikštelėje pirmą vietą iškovojo marijampolietis Donatas Blaškevičius. Jis kvalifikacinėse varžybose pataikė į 99 taikinius iš 125 galimų, o finale (kuriame dalyvavo šeši geriausiai kvalifikacinėse varžybose pasirodę sportininkai) pataikė į 38 lėkštučių iš 50 galimų. Sidabras atiteko kvalifikacinių varžybų nugalėtojui marijampoliečiui Ryčiui Sventickui (kvalifikacija 100 iš 125 ir finale 33 iš 50), kuris pranoko trečioje vietoje likusį vilnietį Aleksey Zareckij (kvalifikacijoje 86 iš 125 ir finale 22 iš 40).

Apvaliosios aikštelės prizininkai | Organizatorių nuotr.

Apvaliosios aikštelės prizininkai | Organizatorių nuotr.

Apvalioje aikštelėje lygių nebuvo Lietuvos šaudymo rinktinės lyderiui olimpiečiui Ronaldui Račinskui. Vilnietis užtikrintai laimėjo kvalifikacines varžybas ir finalą (kvalifikacijoje 119 iš 125, finale 49 iš 60). Sidabrą pelnė vilnietė Alisa Bogdanova (kvalifikacijoje 103 iš 125, finale 42 iš 60). Bronzą atiteko dar vienam vilniečiui Rolandui Lisauskui (kvalifikacijoje 104 iš 125, finale 33 iš 50).

Ateinantį savaitgalį stipriausi Lietuvos, Latvijos ir Estijos šauliai jėgas išmėgins Taline vyksiančiame Baltijos šalių čempionato antrajame etape. Pirmajame šio čempionato etape, kuris prieš dvi savaite vyko Vilniuje, nugalėtoju apvalioje aikštelėje (SKEET) tapo Ronaldas Račinskas, o Rytis Sventickas užėmė antrą vietą tranšėjinėje aikštelėje (TRAP).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų