„Riterių“ ir „Sūduvos“ rungtynės | BNS nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ Lietuvos futbolo A lygoje užtikrintai 3 – 1 nugalėjo Vilniaus „Riterių“ futbolininkus.

Donato Kazlausko 15-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Lajo Traore 29-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Giedrius Matulevičius 40-ąją minutę atliko žemą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau nei vienas iš komandos draugų tokio sprendimo nesitikėjo ir ataka nutrūko.

Aleksandaro Živanovičiaus 41-ąją minutę smūgiuotas kamuolys galva skriejo virš vartų.

Semiras Kerla 47-ąją minutę įžaisto kampinio metu puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Sūduvą" į priekį 1:0.

KOKIA PROGA! Tikslaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukusiam G.Matulevičiui nepavyko pasižymėti vos iš keleto metrų atstumo.

Mihretas Topčagičas 59-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino marijampoliečių pranašumą 2:0.

Dar vienos standartinės situacijos metu varžovų vartininką nuginklavo Josipas Tadičius ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Domagojus Pušičius užsidirbo šiame susitikime antrą geltoną kortelę, kuri virto raudona, bei marijampoliečiai liko rungtyniauti dešimtyje.

Dominykas Kodzis 78-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir sušvelnino rezultatą 1:3.

Startinės komandų sudėtys:

Startinės komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.

Lietuvos čempionė „Sūduva“ šiame sezone yra vienintelė komanda, iškovojusi visas pergales. Marijampoliečiai 1 – 0 įveikė „Bangą“, 1 – 0 susitvarkė su „Kauno Žalgiriu“ ir 3 – 1 nugalėjo „Panevėžį“.

Tuo tarpu vilniečiai 0 – 3 nusileido „Kauno Žalgiriui“, 1 – 0 palaužė Vilniaus „Žalgirį“, tačiau 0 – 1 suklupo rungtynėse su „Banga“.

Tre 08-12 Sūduva 19 : 00 Žalgiris
Pen 08-14 Riteriai 19 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 08-16 Banga 17 : 00 Panevėžys