Robas Kearney ir Žydrūnas Savickas | Youtube.com nuotr.

Robas Kearney ir Žydrūnas Savickas | Youtube.com nuotr.

 28-erių metų JAV galiūnas Robas Kearney šeštadienį pagerino sau pačiam priklausiusį šalies rąsto kėlimo rekordą.

„World‘s Ultimate Strongman“ organizuotame renginyje R.Kearney pradėjo nuo dviejų „apšilimo“ mėginimų. Pirmu bandymu galiūnas iškėlė 418 svarų (189,6 kg) rąstą, o antru – 445 svarų (201,8 kg) rąstą.

Prieš trečiąjį mėginimą renginio teisėjas Žydrūnas Savickas kruopščiai stebėjo svarmenų svėrimo procesą ir įsitikino, kad rąsto svoris sieks 475 svarus (215,46 kg). Rekordinio bandymo metu R.Kearney trumpai susvyravo, bet greitai grįžo į tvirtą stovėseną, o Ž.Savickas patvirtino, kad amerikiečio mėginimas buvo sėkmingas.

Rekordinis rąsto kėlimas:

R.Kearney rekordą atšventė emocingai savo vyro glėbyje. Ankstesnį JAV rekordą R.Kearney pagerino 4 svarais (471 svaras, 213,64 kg). Pasaulio rekordas iki šiol priklauso Ž.Savickui. Jis yra pakėlęs 502,5 svaro (228 kg) rąstą. Jis lieka vieninteliu galiūnu istorijoje, kuriam pakluso daugiau nei 500 svarų svėręs rąstas.

„Kai sulaukiau „World‘s Ultimate Strongman“ kvietimo siekti šio rekordo, kiek suabejojau savo galimybėmis, bet turėjau gerą treniruočių planą ir šiandien jaučiausi tikrai gerai. Manau, kad ateityje manęs laukia dar didingesni dalykai. Žinant, kiek aš dabar sveriu ir kiek man trūksta iki pasaulio rekordo, jaučiu, kad ateityje galiu jį pagerinti, tik duokite man keletą mėnesių. Prieš keletą savaičių neiškeldavau 400 svarų rąsto, bet pažiūrėkite, ką padariau šiandien. Dėkoju vyrui už palaikymą ir rėmėjams už paramą“, - sakė „stipriausiu pasaulio gėjumi“ socialiniuose tinkluose pasivadinęs R.Kearney.

Amerikietis dar 2014 m. atvirai prisipažino, jog yra homoseksualus. 2019 m. po pergalės „Arnold Pro Championship“ varžybose Australijoje jis susituokė su ilgamečiu savo vaikinu Joey Aleixo, o porą sveikino pats Arnoldas Švarcnegeris.

„Kai atsivėriau apie savo seksualinę orientaciją, supratau, kad noriu tapti tinkamu pavyzdžiu tiems žmonėms, kurie galbūt bijo tai viešai pripažinti ir negali būti savimi. Noriu motyvuoti tuos žmones“, - pridėjo R.Kearney.

Pilnas renginio įrašas:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Xxx
2020-06-16 00:01:32
Piderastėlis matai rastą kilstelėjo. Ale šventė. Neaišku kas daugiau įdomu ar kad rastą pakėlė ar kad pyderas.
Atsakyti
Jobanui homofobui
2020-06-16 09:49:22
Tas piderastelis tave kai "pakeltu" mama nebepazintu :DDDDD
saulius
2020-06-14 06:29:50
gerai žiūrisi.stipriausias gėjus,Žydrūno akivaizdoje...
Atsakyti
Kalblys
2020-06-13 23:50:58
Kur nusirito sporto puslapiai jei jau net apie gejus sneka. Ar jus taip paveike corona?
Atsakyti