Pamela Anderson ir Adilas Rami | Scanpix nuotr.

Pamela Anderson ir Adilas Rami | Scanpix nuotr.

 2019 m. rugsėjį iš kalėjimo paleistas rusas Aleksandras Kokorinas iš karto pasirašė naują kontraktą su Sankt Peterburgo „Zenit“, bet buvo paskolintas Sočio „PFC Sochi“ ekipai.

Puikiai naujame klube pritapęs rusas ekipos rūbinėje sutiko ir buvusį Pamelos Anderson širdies draugą Adilą Rami. Prancūzas vasario 22 d. oficialiai tapo „PFC Sochi“ nariu, bet dėl koronaviruso pandemijos taip ir nesužaidė nė vienų rungtynių, o gegužės 28 d. pareiškė, jog tapo laisvuoju agentu, nes Sočio klubas jam nesumokėjo pinigų.

A.Kokorinas pripažino, kad su A.Rami neturėjo daug laiko pabendrauti. Visgi, rusas pripažino, kad rūbinėje visus komandos žaidėjus labiausiai domino prancūzo nuotykiai su P.Anderson.

„Rami mums atskleidė daug įdomių dalykų apie Pamelą Anderson. Natūralu, kad visus labiausiai domino klausimas, kokia ji yra lovoje. Jis sakė, kad tai buvo geriausia sutikta moteris gyvenime. Rami sakė, kad per vieną naktį su Pamela mylėjosi 12 kartų. Jis visiškai nesigėdijo mums atskleisti tokių dalykų“, - pasakojo A.Kokorinas.

Komentaras apie P.Anderson (nuo 25 min.):

52-ejų P.Anderson su 18 metų jaunesniu A.Rami pradėjo susitikinėti 2017 m. Pora draugavo iki 2019 m. birželio, kai P.Anderson patvirtino, kad jų santykiai nutrūko. Šiemet P.Anderson susituokė su Jonu Petersu, o po 12 dienų su juo išsiskyrė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

mirka3
2020-06-13 23:03:39
Anderson 12x tik apsilimas. Paskui tikriausiai isejo pasivaikscioti po viesbuti, nes jei pradedi, reikia baigti.
Atsakyti
Nu
2020-06-13 20:23:26
Ble visa gyvenima kekse kaip cia gali nerupeti
Atsakyti