Cedricas Gogoua ir Senada Nurkič | Instagram.com nuotr

Cedricas Gogoua ir Senada Nurkič | Instagram.com nuotr

 Bosnijos ir Hercegovinos šou pasaulio žvaigždė Senada Nurkič „instagram“ tinkle nusprendė labai atvirai atsakyti į klausimus apie savo ankstesnius nuotykius lovoje.

Vienas iš sekėjų paklausė merginos, ar ši yra permiegojusi su kitos rasės žmogumi. Ji tuomet patalpino dabartinio Maskvos CSKA gynėjo Cedrico Gogoua nuotrauką ir prisiminė trumpalaikį romaną su juo.

„Taip, aš neturiu nieko prieš kitos odos spalvos žmones, tačiau šitas vyrukas lovoje buvo prastas“, - rėžė S.Nurkič.

Teigiama, kad S.Nurkič su C.Gogoua susipažino 2016 m., kai Dramblio Kaulo Krante gimęs gynėjas atstovavo Belgrado „Partizan“ (Serbija). Tiesa, jų romanas ilgai netruko, o C.Gogoua ėmė veltis į skandalus ir paliko „Partizan“ anksčiau laiko.

„Gogoua prisigerdavo praktiškai kiekvieną naktį. Policija jį keletą kartų sugavo girtą prie vairo. Stengėmės jam „įkrėsti“ proto, bet mums nesisekė. Spėčiau, kad su Nurkič jis susipažino naktiniame klube“, - sakė vienas iš tuometinio „Partizan“ atstovų.

Pati S.Nurkič irgi nevengdavo skandalų. Dainininkė ir realybės šou žvaigždė 2017 m. buvo išmesta iš vietinio televizijos kanalo, nes paaiškėjo, kad moteris užsiėmė prostitucija. Anksčiau ji kalbėjo, kad santykiavo ir su Turino „Juventus“ saugu Miralemu Pjaničiumi.

„Tai viena iš veiklos formų. Nematau tame nieko blogo. Man reikėjo pajamų, kad išgyvenčiau“, - tada aiškinosi S.Nurkič.

C.Gogoua po žaidimo „Partizan“ keitė komandas kaip kojines, o epizodiškai buvo įregistruotas net ir Rygos bei Daugpilio klubuose. Gynėjas nuo 2017 m. pakeitė 7 komandas, o 2019 m. rugpjūtį už 400 tūkst. eurų persikėlė į CSKA.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų