Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 „Sky Sports“ antradienį paskelbė, kad abu dabartiniai profesionalų bokso sunkiasvorių pasaulio čempionai – britai Anthony Joshua ir Tysonas Fury – pasiekė susitarimą dėl dviejų kovų. Tai patvirtino A.Joshua agentas Eddie Hearnas, o vėliau tą patį pasakė ir pats T.Fury.

„Didžiausia pagarba Danui. Jis padėjo pasiekti susitarimą. Tai dviejų kovų susitarimas. Fury prieš Joshua – kitąmet. Vienintelė problema iki tol – turiu sunaikinti Wilderį. Tada eisiu kautis su Joshua, bet iki tol reikia įveikti paskutinę kliūtį. Aš tą ir padarysiu. Wilderį bus „išjungtas“, o tada eisiu prie rimtesnių darbų. Dar kartą labai dėkoju Danui. Viso geriausio, telaimina Jus Dievas. Greitai pasimatysime“, - sakė T.Fury.

Jei dar nežinojote, T.Fury minėtas Danas yra Airijos nusikalstamo pasaulio šulas Danielis Kinahanas. Jis iki šiol nėra nuteistas, nors teisme buvo pavadintas Airijos nusikalstamo pasaulio vadeiva. D.Kinahano tėvas Christy įkūrė Kinahanų kartelį, kuris yra didžiausias nelegalių narkotikų tiekėjas Airijoje. Šis kartelis buvo siejamas ir su klaipėdiečiu Sergejumi Bėgliku, kuris neva bendravo su Ch.Kinahanu ir galėjo sulaukti užsakymo atlikti žmogžudystę.

Airijos premjeras Leo Varadkaras sunerimo, kad per šią kovą bus bandoma pagražinti istoriją ir vaizduoti D.Kinahaną kaip didvyrį. Šalies premjeras patikino, jog nebuvo sužavėtas gražių T.Fury žodžių apie prastą reputaciją šalyje turintį vyriškį.

Airijos leiboristų partijos lyderis Alanas Kelly paragino šalies vyriausybę imtis veiksmų ir uždrausti D.Kinahanui dalyvauti bokso kovų organizavime. Pats D.Kinahanas šiuo metu gyvena Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

„Yra vienas asmuo iš mūsų šalies, kuris, anot aukščiausiojo teismo, yra labai svarbi figūra organizuoto nusikalstamumo pasaulyje. Artimuosiuose Rytuose jis pabandė pakeisti įvaizdį ir vadina save bokso vadybininku. Dabar vienas žymiausių žmonių jį pavadino protingu, darbščiu ir sąžiningu žmogumi. Manau, kad mums atėjo laikas įsikišti. Per užsienio reikalų ministeriją turime susisiekti su Jungtiniais Arabų Emyratais dėl šio asmens. Privalome tai padaryti dėl visų kartelio aukų. Nėra ko laukti, turime tai padaryti dar šiandien“, - ragino A.Kelly.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų