Mauro Icardi su šeima | Scanpix nuotr.

Mauro Icardi su šeima | Scanpix nuotr.

 Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas gegužės pabaigoje pranešė, kad pasirašė su Mauro Icardi ilgalaikį kontraktą, kuris galios iki 2024-ųjų metų birželio mėnesio 30 dienos. Pranešama, jog Prancūzijos čempionai paklojo Milano „Inter“ komandai už argentinietį 50 milijonų eurų siekiančią sumą.

Kurį laiką buvo abejojama, ar M.Icardi norės likti Paryžiuje, buvo pasklidusios kalbos, kad jis sugrįš atgal į Italiją, tačiau jo žmona ir agentė Wanda Nara-Icardi tikina išsiderėjusi tokias sąlygas, kokių pageidavo jos vyras.

„Kai einu į derybas su futbolo klubų atstovais, gerai žinau, ko nori Mauro. Žinau jo svajones, žinau, kur jis nori būti, kokių klubų nemėgsta, kokius mėgsta ir t.t. Tai man suteikia daug pasitikėjimo derybų metu. Yra tokių dalykų, apie kuriuos man net nereikia klausti Mauro, nes iš anksto žinau, koks bus jo atsakymas. Mūsų sąjunga – labai tvirta. Jis daro savo darbą, o aš savo. Iki šiol jis visada buvo laimingas mano atliktu darbu“, - kalbėjo W.Nara-Icardi.

Moteris agentė futbolo pasaulyje vis dar yra gana retas reiškinys ir W.Nara-Icardi stengiasi laužyti stereotipus: „Mauro yra vyro šovinisto priešingybė. Jis vertina moterų nepriklausomybę ir gina jų teises, todėl aš ir užėmiau jo agentės vietą. Futbolas vis dar yra vyrų pasaulis. Čia į moteris žiūrima kaip į indaploves.“

Nuomos pagrindais 2019/2020 metų sezone PSG garbę gynęs M.Icardi iš viso sužaidė 31 rungtynes, per kurias pelnė 20 įvarčių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.