Valdemaras Borovskis | fkriteriai.lt nuotr.

Valdemaras Borovskis | fkriteriai.lt nuotr.

 Kaip po pergalės prieš Vilniaus „Žalgirį“ „Riterių“ rūbinėje skambėjo dainos, taip po pralaimėjimo prieš „Bangą“ – spengė tyla. Nors dar prieš rungtynes visi suprato, jog lengva nebus, širdyje nei vienas iš žaidėjų tokio galutinio scenarijaus neįsivaizdavo.

„Galvojome, kad lygiosios – blogas rezultatas, tai prisidirbome tiek, kad pralaimėjome. Ir nelabai yra ką čia pridurti. „Banga“ laikėsi savo plano, o mes prie jo prisitaikyti nesugebėjome. Apmaudžiausia, kad taip atsitinka ne pirmą kartą. Atrodo, sugebame iškovoti taškus prieš stipresnę komandą, pasidžiaugiame, tačiau labai greitai būname nuleisti ant žemės.

Treneris prisiėmė atsakomybę už pralaimėjimą, tačiau ne jo kaltė, kad mes žaidėme taip lėtai. Ne jo kaltė, kad vaikiškai atsikirsdavome – keldami vienuolika kampinių nesukūrėme nei vienos pusprogės ar per 90 minučių nesugebėjome atlikti nei vieno smūgio į varžovų vartų plotą. Jei esame komanda, tai ir pralaimime kaip komanda“, – emocingai pasakojo Valdemaras Borovskis. Vyriausio „Riterių“ žaidėjo neguodė ir tai, jog jis, pagal „InStat“ skaičiavimo sistemą, tapo naudingiausiu komandos žaidėju.

Po atliktos analizės vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas išskyrė dar daugiau blogų momentų, kurie tose rungtynėse neleido pasirodyti, kaip planuota.

„Norėjosi konstruktyvesnio žaidimo pereinamojoje fazėje. Momentais pritrūkdavome kantrybės bandydami pereiti į vadinamąją raudonąją zoną, momentais perskubėdavome, momentais nesugebėdavome paruošti finalinio perdavimo. Žaidėjų nusitikeimui aš priekaištų neturiu, tačiau norėdami rezultato, mes privalome būti agresyvesni.

Prieš rungtynes sakiau, kad „Bangos“ komanda yra kvalifikuota ir dabar ji yra ant bangos… Tačiau laikas pamiršti tas rungtynes, sekmadienį laukia kitos. Į Vilnių atvyksta šalies čempionai“, – pokalbio temą pakeitė M. Čepas.

Karantino metu netrūko specialistų pastebėjimų, kad namo legionierius išleidusi „Sūduva“ padarė klaidą, galinčią kainuoti jiems čempionų titulą. Maža to, prieš atsinaujinant čempionatui, daugelis komandų svajojo, jog galėtų jį pradėti būtent susitikimu su Marijampolės ekipa. Koks to rezultatas? Dvi „Sūduvos“ pergalės.

„Jei atvirai, galvojau, kad „Sūduva“ sunkiau įsivažiuos. Daugelis jų žaidėjų be komandinių treniruočių sugebėjo nugalėti „Kauno Žalgirį“. Tai tik dar kartą įrodo, kokie individualiai stiprūs šios komandos žaidėjai ir kaip mums bus sunku. Kita vertus, mes prie to pripratę“, – kalbėjo V. Borovskis.

Į Lietuvą jau yra sugrįžę dauguma „Sūduvos“ legionierių, klubas prieš porą savaičių pasirašė sutartis su dviem naujokais iš Latvijos, be to, po diskvalifikacijos sugrįš ir vienas komandos lyderių Mihretas Topčagičius. Vis tik, ne juos M. Čepas vadina stipriausia grandimi.

„Aš manau, kad geriausias A lygos karantino pirkinys – Saulius Širmelis. Jis per pakankamai trumpą laiką ir minimaliais resursais sugebėjo pasiekti maksimalų rezultatą. Taip, „Sūduva“ yra triskart Lietuvos čempionė, taip, tai Lietuvos flagmanas. Tačiau, kokia stipri komanda bebūtų, silpnų vietų ji turi. Mūsų tikslas – pasinaudoti jomis“, – apie būsimą dvikovą kalbėjo M. Čepas.

Rungtynės „Riteriai“ – „Sūduva“ įvyks sekmadienį 17:00 valandą LFF stadione, Vilniuje.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų