Anthony Joshua ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 „Sky Sports“ antradienį paskelbė, kad abu dabartiniai profesionalų bokso sunkiasvorių pasaulio čempionai – britai Anthony Joshua ir Tysonas Fury – pasiekė susitarimą dėl dviejų kovų. Tai patvirtino pats A.Joshua agentas Eddie Hearnas.

„Darome puikų progresą, bet dar liko išspręsti nemažai klausimų. Ieškome, kur būtų galima surengti kovas, taip pat renkamės datas. Prieš šią kovą mes dar turime Dillianą Whyte‘ą, kuris yra reitingo lyderis, tačiau galima sakyti, jog Fury ir Joshua yra susitarę dėl finansinių kovos sąlygų. Kalbėjomės su Fury vadybine kompanija MTK, patikindami, kad iš mūsų pusės visos kontrakto detalės tinka. Vėliau sulaukėme patvirtinimo ir iš jų pusės. Viskas klostosi labai gerai. Iš esmės galima sakyti, jog abu vyrukai sutiko susikauti du kartus.

Dabar turime spręsti, kaip įveikti kitas kliūtis, kai gavome abiejų kovotojų sutikimą. Kada vyks pirmoji jų kova? Tikriausiai 2021 m. vasarą. Iki tol šansą kovoti dėl titulo dar turėtų gauti Whyte‘as, o tai mums irgi svarbu, tačiau tai nesumenkina jau padaryto darbo. Finansinės sąlygos visada būna sunkiausiai suderinamos, o mums pavyko tai padaryti. Liko sutvarkyti keletą kitų detalių ir kontraktai bus išsiųsti. Tai bus didžiausia kova Didžiosios Britanijos bokso istorijoje. Neįmanoma padaryti nieko didingesnio, bent jau šioje kartoje. Tai du labai skirtingi boksininkai, patyrę sunkumų, bet radę kelią atgal į viršūnę“, - sakė E.Hearnas.

Apklausa

1. Kas laimės dviejų britų kovą?

Agento teigimu, kova nebūtinai vyks Didžiojoje Britanijoje: „Žinoma, daugelis kalba, kad ją vertėtų rengti Didžiojoje Britanijoje, bet reikia suprasti, kad tai yra kova dėl pasaulio čempiono diržų. Pasiūlymai plauks iš viso pasaulio ir jau esame gavę ne vieną užklausą. Kovos vieta – viena iš likusių kliūčių.“

Šią informaciją socialiniuose tinkluose patvirtino ir T.Fury: „Tai dviejų kovų susitarimas. Fury prieš Joshua – kitąmet. Vienintelė problema iki tol – turiu sunaikinti Wilderį. Tada eisiu kautis su Joshua, bet iki tol reikia įveikti paskutinę kliūtį.“

Pagal dabartinį planą 2020 m. T.Fury turėtų trečią kartą susikauti su D.Wilderiu, o A.Joshua reikės ginti diržą prieš reitingo lyderį bulgarą Kubratą Pulevą. Jei čempionai apgins diržus, tuomet 2021 m. pradžioje T.Fury reikės kautis su minėtu D.Whyte‘u. Ši kova planuojama vasario mėnesį, o susitarti nebus sunku, nes D.Whyte‘ui irgi atstovauja E.Hearnas. Jei ir čia nebus sensacijos, tada 2021 m. vasarą bokso pasaulis sulauks vienos didžiausių kovų istorijoje.

Jei T.Fury ir A.Joshua iki tarpusavio kovos nepraras pasaulio čempiono diržų, tuomet 2021 m. sunkiasvorių boksas turėtų sulaukti neginčijamo pasaulio čempiono. T.Fury šiuo metu turi WBC diržą, o A.Joshua priklauso trys kiti pagrindiniai trofėjai – WBA (Super), WBO ir IBF diržai. Paskutinis neginčijamas sunkiasvorių bokso pasaulio čempionas buvo britas Lennoxas Lewisas (1999-2000 m. laikotarpiu).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų