Nyderlandai
87 min.
3
:
2
Atsinaujins po sek
Ukraina
Maxas Holloway | Scanpix nuotr.

Maxas Holloway | Scanpix nuotr.

 Liepos 11-ą dieną „kovų saloje“ planuojamame „UFC 251“ turnyre greičiausiai bus galima išvysti net tris titulines kovas.

ESPN žurnalistas Arielis Helwani praneša, kad puslengvio kategorijos (iki 145 svarų arba 65,8 kg) čempiono diržą pirmą kartą ginsiantis Aleksandras Volkanovski antrą kartą susikaus su buvusiu čempionu Maxu Holloway.

Pažymima, kad kontraktas dar nepasirašytas, tačiau iki derybų pabaigos liko formalumai.

Pradžioje ši kova buvo planuojama šią vasarą Australijoje, tačiau dėl koronaviruso pandemijos ją teko atšaukti.

2019 m. gruodį A.Volkanovski vieningu teisėjų sprendimu įveikė M.Holloway ir pratęsė savo pergalių seriją iki 18, iš kurių 8 – UFC organizacijoje.

A.Helwani taip pat praneša, kad UFC planuoja šiame turnyre surengti ir pusvidutinio svorio kategorijos (iki 170 svarų arba 77,1 kg) čempiono Kamaru Usmano ir vieno iš pagrindinių pretendentų į titulą Gilberto Burnso dvikovą, kuris neseniai įveikė buvusį čempioną Tyroną Woodley.

Trečioji titulinė kova šiame turnyre vyktų tarp Petro Yano ir Jose Aldo dėl Henry Cejudo atlaisvinto lengviausio svorio kategorijos (iki 135 svarų arba 61,2 kg) čempiono diržo.

Nei viena iš šių praneštų kovų nėra patvirtinta, tačiau visos jos planuojamos „UFC 251“ turnyre.

Taip pat paskelbta, kad UFC baigia susitarti su Volkanu Oezdemiru ir Jiriu Prochazka dėl kovos „UFC 251“ turnyre. J.Prochazka yra buvęs „Rizin“ čempionas, kuriam tai bus debiutas UFC narve.

Paaiškėjo ir daugiau vasarą planuojamų kovų. Rugpjūčio 1 d. turnyro pagrindinėje kovoje turėtų susitikti Holly Holm ir Irene Aldana, o Derekas Brunsonas tą pačią dieną turėtų kautis su Edmenu Šachbazijanu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų