Karnišovas | Organizatorių nuotr.

Karnišovas | Organizatorių nuotr.

Čikagos „Bulls“ komandos krepšinio operacijų viceprezidentas Artūras Karnišovas viliasi, jog kad NBA išklausys sezono netęsiančių klubų pasiūlymus.

„Bulls“ yra viena iš aštuonių komandų, kurios nepratęs sezono liepos 31 dieną. Kitas sezonas turėtų prasidėti gruodžio mėnesį ir tokiu atveju šie aštuoni klubai be krepšinio būtų apie devynis mėnesius.

„Mes lygai teikiame daug pasiūlymų, ką toliau galėtų veikti likusios aštuonios komandos. Norime sukurti galimybes toliau tobulėti mūsų krepšininkams. Daug kas priklausys nuo pačios lygos. Taip pat daug kalbamės su krepšininkų asociacija. Dabar vyksta kalbos ir matysime, kas bus“, - sakė A.Karnišovas.

Pranešama, jog tarp pasiūlymų yra mini regioninės vasaros lygos bei bendros komandų treniruotės.

„Darbas niekada nesustojo ir aš informavau mūsų krepšininkus, kad jiems pranešime, kai turėsime naujienų“, - sakė lietuvis.

NBA sezonas bus pratęstas Orlande, o kalbama, kad kitas mini turnyras su aštuoniomis komandomis galėtų būti surengtas Las Vegase.

Sezono dar netęs Atlantos, Niujorko, Minesotos, Detroito, Klivlando, Šarlotės ir Oklando ekipos. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų