Pauliaus Motiejūno spaudos konferencija | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Pauliaus Motiejūno spaudos konferencija | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

 Anksčiau nei tikėtasi pasibaigus krepšinio sezonui, ištikimiausiems Kauno „Žalgirio“ gerbėjams tenka kęsti krepšinio badą. Šiek tiek atlaisvėjus karantino gniaužtams Kauno „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai po kelių mėnesių pertraukos pagaliau turėjo galimybę susitikti ir pasikalbėti jiems rūpimomis temomis.

Ketvirtadienį „Žalgirio“ arenoje veikiančiame restorane „Sala“ Garbės Klubo nariai mėgavosi į 2018 m. Eurolygos finalo ketvertą žalgiriečius išvedusiomis rungtynėmis su Pirėjo „Olympiacos“, o per mačo didžiąją pertrauką su jais bendravo „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

„Žalgirio“ Garbės Klubo nariai teiravosi, kokios galimybės yra komandoje išlaikyti sezoną anksčiau laiko pabaigusius žalgiriečius, ir domėjosi būsimais naujokais.

„Laukiame aiškesnės situacijos dėl kito sezono biudžeto ir kol kas rinką daugiau stebime nei aktyviai dalyvaujame. Turime daug žaidėjų su kontraktais ir pliusais, yra galimybė juos išlaikyti, tačiau taip pat yra aišku, kad anksčiau veikusi tarpsezonio sistema, kai viskas nusprendžiama greitai, dabar yra pasikeitusi. O kalbant apie galimus naujokus, šiuo metu agentų siūlomų žaidėjų kainos neatitinka realybės, tad belieka laukti ir žiūrėti, kaip bus“, – kalbėjo „Žalgirio“ direktorius, pridūręs, kad su Steve‘u Vasturia ir Tomu Dimša esminiai susitarimai buvo pasiekti kiek anksčiau.

P.Motiejūnas Garbės Klubo nariams taip pat atskleidė, kad „Žalgiris“ nedarys kliūčių sutartis turintiems krepšininkams dalyvauti vasaros lygos rungtynėse.

„Kas keisčiausia, kad dauguma krepšininkų nori žaisti ir mes nedraudžiame, bet žaidėjai, turintys kontraktą su mumis, turės prisiimti visą riziką dėl traumų. Aišku, kai kurie žalgiriečiai šiuo metu yra laisvieji agentai, kiti – ilgai nerungtyniavę ir išsiilgę krepšinio. Todėl, jei nori žaisti, jie tą gali daryti, bet prisiimdami riziką“, – „Žalgirio“ Garbės Klubo nariams sakė P.Motiejūnas.

„Žalgirio“ direktorius pasidžiaugė, kad karantinui einant į pabaigą pamažu atsiranda daugiau veiklos. Penktadienį Nemuno saloje šalia „Žalgirio“ arenos startavo nauja pramogų erdvė „Pakrantė“, šeštadienį pirmąsias rungtynes savoje aikštėje sužaidė „Kauno Žalgirio“ futbolininkai, o nuo šio antradienio krepšinio gerbėjai turi galimybę išsinuomoti pagrindinę „Žalgirio“ aikštę krepšinio pažaidimui.

„Sunkiausia karantine, kad visi esame suvaržyti ir negalime judėti į priekį pilnu tempu. Todėl malonu, kad pirmieji startavome su lauko renginiais ir kviečiame savaitgaliais smagiai praleisti laiką „Pakrantėje“. Taip pat džiaugiamės, kad grįžta futbolas. „Kauno Žalgirio“ trenerių kolektyvas naudoja aukščiausias technologijas ir dirba aukštu lygiu. Žaidėjai viso karantino metu sportavo, neapsileido ir prisižiūrėjo. Ir dabar, kai jie pradėjo žaisti, jaučiasi ta tikroji sporto aistra“, – susitikime su Garbės Klubu kalbėjo P.Motiejūnas.

Dar vienas nariams ir visiems „Žalgirio“ gerbėjams aktualus klausimas – kiek žiūrovų galės stebėti rungtynes gyvai „Žalgirio“ arenoje.

„Eurolyga tvirtina, kad kiekvienas klubas galės spręsti atskirai pagal savo šalies vyriausybių nurodymus. Tikime, kad galėsime išnaudoti visą areną ir esame nusiteikę optimistiškai. Liepos pradžioje tikimės pradėti sezono abonementų prekybą. Startuosime su visomis vietomis ir tikėjimu, kad viskas bus kaip anksčiau. Vėl gi, jei kažkas pasikeis, grąžinsime pinigus ir pardavinėsime bilietus kiekvienoms rungtynėms atskirai“, – sakė Kauno „Žalgirio“ direktorius.

Kauno „Žalgirio“ Garbės Klubas – tai garbės klubas, vienijantis visus Kauno „Žalgirio“ gerbėjus, kuriems rūpi Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos sėkmė, veikla, sprendimai, būsimos pergalės. Klubas apjungia gerbėjus, kuriems „Žalgiris“ – kur kas daugiau nei komanda. „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai be to, kad atlieka svarbų vaidmenį – prisideda prie komandos biudžeto formavimo, patiria daugybę įspūdžių ir smagių akimirkų.

Zalgiris

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų