Mindaugas Čepas | Luko Balandžio / BNS foto nuotr.

Mindaugas Čepas | Luko Balandžio / BNS foto nuotr.

Vakar Gargždų „Banga“ atvyko į Vilnių ir iš sostinės parsivežė tris taškus. „Banga“ sugebėjo 1:0 nugalėti Vilniaus „Riterius“, o pergalingą įvartį jie pelnė rungtynių pabaigoje.

„Riterių“ strategas Mindaugas Čepas prisiėmė visą atsakomybę už šį pralaimėjimą, bet taip pat pasveikino puikiai ir drausmingai sužaidusią „Bangą“.

„Sveikinu „Bangą“ su pergale. Tai buvo skaudus pralaimėjimas namie ir aš prisiimu visą atsakomybę už šį pralaimėjimą. Tai ne komandos pralaimėjimas, o mano. Skauda, gaila vaikinų, jie stengėsi, jie stengėsi įvykdyti tai, ką planavome. Galbūt norėjosi būti dar aštresniais varžovų aikštės pusėje, bet ne visada tai pavykdavo“, – po rungtynių kalbėjo „Riterių“ treneris.

„Mums trūko tik vieno – trūko įvarčio. Žinome kur esame, žinome ko trūksta, dirbsime toliau ir rankų nenuleisime. Rytoj išauš nauja diena ir po lietaus išlenda saulutė. Reikia pagirti „Bangą“, kuri gynėsi labai kompaktiškai, laukė savojo šanso ir sulaukė. Šios rungtynės buvo iki pirmos klaidos. „Banga“ – šaunuoliai, bet viščiukus skaičiuosime rudenį“, – pabrėžė M.Čepas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų