Rhianon Lovelace | Instagram.com nuotr

Rhianon Lovelace | Instagram.com nuotr

 Žydrūno Savicko akivaizdoje krito dar vienas „World‘s Ultimate Strongman“ pasaulio galiūnų rekordas, kurį pagerino britė Rhianon Lovelace.

Didžiosios Britanijos galiūnė pakėlė 141 kg akmenį, o teisėju paskirtas Ž.Savickas patvirtino, kad viskas buvo atlikta pagal taisykles. Ankstesnis pasaulio rekordas siekė 139 kg.

R.Lovelace po keliolikos minučių bandė dar įspūdingiau pagerinti pasaulio rekordą ir kėlė 151 kg akmenį. Britė buvo labai arti tikslo, bet perkelti akmens jai nepavyko, todėl pasaulio rekordu patvirtintas ankstesnis jos mėginimas. Po nesėkmingo bandymo britė suklupo, bet netrukus iškėlė nykštį ir patikino, kad jai viskas gerai.

„Vis dar sunku patikėti, kad pagerinau pasaulio rekordą. Žinoma, esu kiek nusivylusi, jog nepakėliau 151 kg, bet dar prieš bandymą žinojau, jog tai bus mano limitas ir nebuvau tikra, ar pavyks sėkmingai atlikti bandymą“, - aiškino R.Lovelace.

Abu paskutiniai R.Lovelace mėginimai:

Pilnas įrašas:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Niekas
2020-06-07 01:21:24
Urodas
Atsakyti