Joanna Jedrzejczyk | „Twitter“ nuotr.

Joanna Jedrzejczyk | „Twitter“ nuotr.

 Lenkė Joanna Jedrzejczyk šiemet epinėje 5 raundų kovoje teisėjų sprendimu pralaimėjo prieš kinę Weili Zhang, kuri apgynė UFC minimalaus svorio kategorijos pasaulio čempionės diržą. Ši kova vadinama viena geriausių moterų MMA istorijoje.

J.Jedrzejczyk kakta dėl hematomos gerokai ištino ir pašiurpino ne vieną MMA gerbėją. Lenkė neseniai duotame interviu BBC pripažino, kad ir pati buvo priblokšta tuo, kaip atrodė. Ji jautė, kad jos kakta atrodo nenatūraliai, bet nemanė, kad patinimas – toks baisus.

„Pažiūrėjau į veidrodį ir negalėjau tuo patikėti. Atrodžiau kaip zombis. Vieną dieną patalpinsiu nuotraukas, kaip tada atrodžiau. Buvo linksma, kai kurie žmonės manęs net nepažino“, - pasakojo J.Jedrzejczyk.

Anot lenkės, jos gydytojas nerimavo, kad J.Jedrzejczyk kakta „sprogs“: „Galėjau likti su pusę veido dengiančiu randu. Skausmas buvo siaubingas. Dalį sekundės galvojau, ar toliau tęsti kovą, bet galiausiai nusprendžiau toliau eiti į priekį. Žinojau, kad pasveiksiu, tiesiog pykau ant savęs, nes po kovos norėjau praleisti keletą smagių dienų su draugais ir šeima Las Vegase. Visgi, tokia yra kovinio sporto kaina. Jame esu 17 metų, todėl žinau visas subtilybes.“

Anot J.Jedrzejczyk, per dvi dienas patinimas praėjo, o po trijų savaičių ant veido nebesimatė jokių sužalojimų.

„UFC mumis puikiai rūpinasi, padeda pasveikti po sužalojimų. Išvaizda man visada buvo svarbi, aš turiu didelių planų ir po kovinio sporto karjeros pabaigos. Norėsiu sukurti šeimą ir tapti verslininke“, - pridėjo J.Jedrzejczyk.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Gedas
2020-06-06 22:24:42
Boogye woman
Atsakyti
Bonhartas
2020-06-06 22:10:12
Kazkaip nematau skirtumo as.Pasveikus ar ne, taip pat atrodo.
Atsakyti