Andersonas Silva ir Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

Andersonas Silva ir Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

 MMA legenda brazilas Andersonas Silva prieš kurį laiką pareikalavo super kovos su airiu Conoru McGregoru. Airis patikino, kad sutinka kovoti su brazilu, tačiau UFC prezidentas Dana White‘as pasiūlė airiui palaukti, kol Chabibas Nurmagomedovas susitiks su Justinu Gaethje ir tuomet kautis su tos kovos laimėtoju dėl pasaulio čempiono diržo.

Nepaisant to, A.Silva nepasiduoda. 45-erių brazilas atskleidė, kad jau treniruojasi ir metą svorį prieš potencialią kovą su C.McGregoru. A.Silva pats pasiūlė kautis tarpinėje 176 svarų kategorijoje (79,8 kg), kai įprastai kaunasi 185 svarų (83,91 kg) kategorijoje. C.McGregoro situacija – priešinga. Jam reikėtų priaugti daugiau svorio nei bet kada anksčiau.

„Kalbėjau apie super kovą su Conoru ir jau pradėjau mesti svorį. Noriu, kad nebūtų jokių pasiteisinimų apie tai, jog Andersonas nenumestų svorio prieš tokią kovą ir pan. Aš pradėjau treniruotes ir būsiu pasiruošęs kovai. Conoras irgi pasiruošęs. Trūksta mums tik vieno dalyko – Dana White‘o sutikimo. Man reikia, kad ši kova įvyktų. Padarykime tai“, - kalbėjo A.Silva.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.