Pokalbis su Dana White'u | Youtube.com nuotr.

Pokalbis su Dana White'u | Youtube.com nuotr.

 UFC prezidentas Dana White‘as „Steve-O Wild Ride“ laidoje prisiminė vaizdo įrašą, kuriame organizacijos čempionas Jonas Jonesas išėjo į gatvę ir iš dviejų paauglių atėmė purškiamų dažų skardines.

„Ar matei, kaip Jonesas vaikščiojo Albukerkės gatvėmis ir atėmė purškiamų dažų skardines iš vaikų? Tie vaikai pridėjo į kelnes. Galvoju, gal man reikėtų suleisti kovotojus į gatves, kad jie viską sustabdytų?“, - juokavo D.White‘as.

UFC prezidentas taip pat sulaukė klausimo apie situaciją pusvidutinio svorio kategorijoje, kurioje tvyro sumaištis. Jorge Masvidalis ir Kamaru Usmanas neranda susitarimo, todėl visai realu, kad Gilbertas Burnsas pasinaudos šia situacija ir jau artimiausiu metu kovos dėl titulo.

„Toje svorio kategorijoje turime Covingtoną, Masvidalį ir Edwardsą. Dabar prie jų galima pridėti ir Burnsą. Iš esmės kiekvienam iš jų galima siūlyti titulinę kovą. Už ją nėra nieko didingesnio. Visgi, Masvidalis dabartinėje karjeros stadijoje turi ir kitų variantų, o štai Burnsas po pergalės prieš Woodley man iš karto pasakė, kad nori greitai grįžti į narvą ir kautis su Usmanu, nes jis jau pasiruošęs. Dievinu tokius kovotojus. Kai tu toks užsivedęs, labai realu, kad gausi tą sumautą titulinę kovą“, - tikino D.White‘as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.