Cody Garbrandtas | Instagram.com nuotr

Cody Garbrandtas | Instagram.com nuotr

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku vyks „UFC 250“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras. Priešpaskutinėje vakaro kovoje susitiks amerikietis Cody Garbrandtas (11-3) ir brazilas Raphaelis Assuncao (27-7).

Buvęs čempionas C.Garbrandtas UFC narve nėra laimėjęs nuo 2016 m. gruodžio ir turi 3 pralaimėjimus iš eilės. Prastą laikotarpį išgyvena ir R.Assuncao. Jis nėra laimėjęs nuo 2018 m. liepos ir turi 2 nesėkmes iš eilės.

UFC statistikai jau paskaičiavo, kad tai bus tik antras atvejis organizacijos istorijoje, kai „pay-per-view“ kategorijos pagrindinėje arba priešpaskutinėje kovoje susitiks sportininkai, turintys bent 2 pralaimėjimų serijas. Pirmasis toks atvejis fiksuotas „UFC 183“ turnyre. Tada pagrindinėje kovoje susitiko 2 pralaimėjimų serijas turėję brazilas Andersonas Silva ir amerikietis Nickas Diazas.

A.Silva šią kovą laimėjo vienbalsiu teisėjų sprendimu, bet prarado pergalę po teigiamo dopingo testo. Tuo tarpu N.Diazas buvo pagautas dėl marihuanos vartojimo ir nuo tada MMA narve nebesirodė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.