„Kauno Žalgirio“ ir „Žalgirio“ rungtynės | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ Lietuvos futbolo A lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1 – 0 įveikė „Kauno Žalgirio“ futbolininkus.

Hugo Videmontas 5-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau gynėjas laiku išmušė kamuolį ir užgesino pavojų prie savų vartų.

Gratas Sirgėdas 12-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

Mantas Kuklys 19-ąją minutę baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai gynėsi užtikrintai.

M.Kuklys 35-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau varžovai dar kartą apsigynė užtikrintai.

H.Videmontas 36-ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kauniečių vartininkas Deividas Mikelionis sėkmingai atrėmė kamuolį.

H.Videmontas 43-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovų klaida nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Žalgirį“ į priekį 1:0.

Emmanuelis Davidas 50-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys nuo rikošeto skriejo šalia vartų.

Rimvydas Sadauskas 78-ąją minutę užsidirbo raudoną kortelę ir kauniečiai liko rungtyniauti dešimtyje.

G.Sirgėdas 86-ąją minutę atliko baudos smūgį, tačiau kamuolys atsitrenkė į iš žaidėjų sudarytą „sienelę“ ir rezultatas išliko nepakitęs.

Modestas Vorobjovas 89-ąją minutę taip pat sulaukė raudonos kortelės bausmės ir vilniečiai aikštėje prarado vieną žaidėją.

Komandų startinės sudėtys:

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.

Abi komandos pirmose čempionato rungtynėse šventė pergales. „Kauno Žalgiris“ 3 – 0 sutriuškino „Riterius“, tuo tarpu Vilniaus „Žalgiris“ 4 – 0 nepasigailėjo „Panevėžio“ futbolininkų.

Visgi abu klubai po pasibaigusios priverstinės pertraukos patyrė apmaudžius pralaimėjimus. Laikinosios sostinės komanda 0 – 1 neatsilaikė prieš „Sūduvą“, tuo tarpu vilniečiai 0 – 1 turėjo pripažinti „Riterių“ pranašumą.

2020-06-06 16:14:05
Ne su teisėjavimu problema, o su Kauno komanda ir futbolo aikšte. Kitą kart kauniečiai galėtų varžybas organizuoti Panemunės, ar Lampėdžių pliaže, būtų dar įdomiau ir krūčiau, nei žaisti normaliai į kamuolį, o ne į priešininką ir dar ant tokios megėjiškos aikštės.