Dana White'as | Youtube.com nuotr.

Dana White'as | Youtube.com nuotr.

 Buvęs profesionalus MMA kovotojas 44-erių metų amerikietis Timas Sylvia neseniai kreipėsi į UFC, prašydamas sumokėti už rankos operaciją.

Dar 2004 m. birželį „UFC 48“ turnyre T.Sylvia kovoje dėl sunkiasvorių pasaulio čempiono diržo vos per 50 sek. rankos laužimo veiksmu pralaimėjo Frankui Mirui. Tuomet T.Sylviai lūžo ranka ir jam reikėjo skubios pagalbos. Prieš 16 metų UFC sumokėjo už T.Sylvios rankos operaciją, bet dabar amerikietis pradėjo jausti tos operacijos pasekmes. Į jo ranką įsukti sraigtai ėmė lįsti lauk. Šiurpiu vaizdu pasidalinęs T.Sylvia paprašė UFC sumokėti už dar vieną operaciją, bet sulaukė neigiamo atsako.

Penktadienį klausimo apie šią situaciją sulaukė pats UFC prezidentas Dana White‘as. Jis patikino, kad tai girdi pirmą kartą ir stebėjosi T.Sylvios reikalavimais.

„Jis reikalauja pinigų iš manęs? Kada paskutinį kartą Timas Sylvia kovėsi UFC? Prieš 15 metų? Kiek kovų jis turėjo nuo to laiko iki dabar milijonuose skirtingų organizacijų? Nieko apie tai negirdėjau. Jis susižeidė UFC kovoje? Nieko nežinau apie šią situaciją“, - sakė D.White‘as.

„GoFundMe“ platformoje žmonės T.Sylviai jau paaukojo kiek daugiau nei 13 tūkst. JAV dolerių. Amerikiečio tikslas yra surinkti 20 tūkst. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.