Dana White'as | Scanpix nuotr.

Dana White'as | Scanpix nuotr.

 Po to, kai praėjusiais metais UFC organizacijoje iškilęs Jorge Masvidalis prisijungė prie Jono Joneso ir išreiškė nepasitenkinimą savo kontrakto sąlygomis, UFC prezidentas Dana White‘as pateikė atsaką.

„Jei aš to nevertas, paleiskite mane. Kodėl aš turiu uždirbti dvigubai mažiau nei ankstesnėje kovoje? Todėl, kad kitas vyrukas nesugeba pritraukti žiūrovų? Nesakykite, kad tai dėl pandemijos, kai akcijų rinkos yra rekordinėse aukštumose. Visi grįžta į darbus, jūs perkate salą, tad nustokite žaisti su mumis ir gerbėjais“, - nervinosi J.Masvidalis.

Kiek anksčiau apie algas kovotojams kalbėjo J.Jonesas, tuo tarpu Henry Cejudo baigė karjerą, tačiau tikino, kad jeigu UFC pasiūlys „tinkamus pinigus“, jis sugrįš.

Kaip teigė D.White‘as, J.Masvidaliui ir kitiems nereikia kovoti, jeigu jie yra tokie nepatenkinti dėl savo sutarties.

„Priežastis, kodėl mes kuriame kovų salą yra ta, kad galėtų vaikinai iš Europos ir likusio pasaulio dirbti ir užsidirbti pinigus“, – sakė D.White‘as. „Daugelis žmonių nesupranta, kokia dabar situacija. Tas, kas nenori kovoti, neprivalo to daryti, įskaitant ir J.Masvidalį, J.Jonesą ir visus kitus. Ir tai nėra tik dėl pandemijos. Jie turi nepriklausomas sutartis. Tai nėra taip, kaip NFL, kur tu privalai eiti į treniruotes ir panašiai, o jeigu to nedarai, galiu tave nubausti piniginėmis baudomis.

Tie vyrukai gali daryti ir sakyti ką tik nori. Prieš kelias dienas su žurnalistu kalbėjome apie kovotojų algas, jie gali sakyti, kiek uždirba bet kurią savaitės dieną. Jie neprivalo kovoti, mes neverčiame to daryti. Mes siūlome kovas, nes pagal kontraktą aš turiu per metus duoti tris kovas. Aš skolingas jiems tris kovas per metus. Jie turi galimybę atmesti pasiūlymą ir daryti, ką tik nori“.

J.Masvidalis nekovojo nuo „UFC 244“ turnyro, kai įveikė Nate‘ą Diazą ir iškovojo „blogiausio močkrušio diržą“. Buvo tikimąsi, kad jis kovos dėl tikrojo pusvidutinio svorio kategorijos čempiono titulo, tačiau panašu, kad viskas pasikeitė ir pagal D.White‘ą, dėl šio diržo su Kamaru Usmanu kovos Gilbertas Burnsas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.