Jordanas | Scanpix nuotr.

Jordanas | Scanpix nuotr.

Michaelo Jordano ir „Jordan Brand“ iniciatyva kovai su rasine diskriminacija bus skirta net 100 mln. JAV dolerių.

Ši suma per 10 metų bus išmokėta organizacijoms, kurios kovoja už socialinį teisingumą, rasinę lygybę bei suteiks geresnes sąlygas juodaodžiams gauti išsilavinimą.

JAV neramumai dėl rasinės nelygybės kilo po to, kai policijos pareigūnas keliu prispaudė George‘o Floydo kaklą ir vyras po kelių minučių užduso. Jis policininkų dėmesio sulaukė tada, kai bandė atsiskaityti padirbtais banknotais. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

jonas
2020-06-06 18:30:40
Prie ko cia rzsine diskriminacija, neramumai kilo del policininku ziaurumo, bet suskiai sorosininkai viska isverte pagal save. Dabar kai jodaodziui reikia stojan i universiteta zymiai mazesniu balu , o tai zmones zinodami neina pas toki specelis pvz gydytoja, jie vel baubia kad , diskriminacija, ir bendrai juodaodis gali visaip isvadinti baltaji,, balta subine, baltu sudu,, jam nieko, o tik baltasis pasako visai nekaltai , jam kalejimas. Tai paskelbkime juos dievais, kaip jau paskelbtos pedofillezbes. Gal dar jordanas atveza plytu, ir nurodo kokias pardotuves plesti , atcpauzdintose lankstinukuose.
Atsakyti