Henry Cejudo ir Ryanas Garcia | Instagram.com nuotr

Henry Cejudo ir Ryanas Garcia | Instagram.com nuotr

 Jau kurį laiką netyla kalbos apie tai, kad olimpinis ir dvigubas UFC čempionas Henry Cejudo po karjeros pabaigos MMA norėtų išmėginti save bokso ringe ir ten susikauti su itin populiariu bokso talentu Ryanu Garcia.

H.Cejudo jau senokai metė iššūkį R.Garciai, o boksininkas, panašu, nieko prieš pasipelnyti iš tokios kovos. Anot H.Cejudo, tokią kovą norėtų surengti arabai, o iki to trūksta tik R.Garcios parašo.

„Man atrodo aš MMA pasaulyje jau padariau viską. Tapau olimpiniu čempionu, tapau UFC čempionu dvejose kategorijose, kuriose dar ir apgyniau savo diržus. Jaučiu, kad vienintelis dalykas, kurio dar noriu, tai priversti Ryaną Garcią klauptis. Aš tikrai netikiu, kad jis toks geras, kaip kalbama. Manau, kad su gera komanda ir tinkamu kovos planu, galėčiau priversti jį klauptis paties Oscaro de la Hoyos akivaizdoje. Jaučiu, kad turiu tinkamus įgūdžius, jėgą, galią, patirtį, todėl mes norime šios kovos, kuri tikriausiai galėtų vykti Saudo Arabijoje. Jau radome pinigingą vyruką, kuris sumokėtų mums abiems. Dabar viskas priklauso nuo „saldainiuko“ Garcios. Jam reikia pasirašyti kontraktą. MMA kova su Garcia? Jis būtų beprotis, jei norėtų su manimi kautis narve. Jei jis prieš mane atlaikytų ten 30 sekundžių, atiduočiau jam visą savo honorarą. MMA pasaulyje jis būtų vaikštantis numirėlis“, - kalbėjo H.Cejudo.

R.Garcia profesionalų bokso ringe yra nenugalėtas ir turi 21 pergalę. Jis planavo kautis jau liepos 4 d., bet koronaviruso pandemija sujaukė boksininko planus. Tuo tarpu H.Cejudo neseniai baigė karjerą MMA ir buvo pasirodęs amerikietiškų imtynių organizacijoje AEW kartu su Mike‘u Tysonu, Vitoru Belfortu bei Rashadu Evansu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.