Renee Gracie | Instagram.com nuotr

Renee Gracie | Instagram.com nuotr

 25-erių australė Renee Gracie dar visai neseniai stebino pasaulį savo pasiekimais autosporte, kur pasistengė atverti naujus kelius moterims lenktynininkėms.

2015 m. R.Gracie tapo pirmąja moterimi per 14 metų, gavusia pilnavertį kontraktą „V8Supercars Dunlop Series“ lenktynių serijoje. Tame sezone ji nepraleido nė vieno etapo, surinko 634 taškus ir bendroje įskaitoje užėmė 18-ą vietą.

2015 m. ir 2016 m. R.Gracie po kartą startavo „International V8 Supercars“ čempionate, užimdama atitinkamai 21-ą ir 14-ą vietas. Visgi, 2017 m. jos karjera autosporte baigėsi. Mergina prastai pradėjo sezoną, prarado rėmėjus ir buvo pakeista kitu lenktynininku.

Vėliau porą metų apie australę nieko nebuvo girdėti, kol 2020 m. pradžioje ji pareiškė perėjusi į...porno industriją. Dabar R.Gracie tikina, kad uždirba tiek pinigų, apie kiek anksčiau nebūtų net pasvajojusi.

„Tai geriausias sprendimas mano gyvenime. Dabar esu tokioje geroje finansinėje padėtyje, apie kurią anksčiau negalėjau net svajoti. Mėgaujuosi tuo. Darau viską, ko paprašo gerbėjai. Man nesvarbu, kaip kiti mane vadina. Uždirbu gerus pinigus ir jaučiuosi komfortabiliai. Autosporto pasaulyje man nepavyko pasiekti gerų rezultatų, tada rėmėjai nuo manęs nusisuko. Bandžiau pasirodyti kaip įmanoma geriau, bet galiausiai ta svajonė subliuško. Gali tuo ir netikėti, bet tėtis mane visiškai palaiko. Galiu pasakyti, kad jis netgi manimi didžiuojasi dėl to, kokią gerą finansinę padėtį susikūriau“, - sakė R.Gracie, kalbėjusi su „News Corp Australia“.

Teigiama, kad dabar R.Gracie per savaitę uždirba iki 25 tūkst. Australijos dolerių (15,43 tūkst. eurų).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

S Mac
2020-06-08 21:28:03
O dar nera nuotrauku , kuriose ji kakoja?
Atsakyti
Kliedesys
2020-06-06 11:12:07
Kaip sako rusai vot eta pavarot
Atsakyti
Dfg
2020-06-06 09:15:17
Nu jo mldc dukrelę pinigų į namus parneša :DDDD
Atsakyti