Julianas Weiglis ir Andrija Živkovičius | Instagram.com nuotr

Julianas Weiglis ir Andrija Živkovičius | Instagram.com nuotr

 Po koronaviruso pandemijos pratęstame Portugalijos futbolo lygos sezone Lisabonos „Benfica“ namuose nepajėgė nugalėti kuklaus „Tondela“ klubo – rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0.

Po nuviliančių rungtynių „Benficos“ žaidėjai sėdo į autobusą ir išvažiavo iš stadiono. Tuomet juos pasitiko įsiutę fanai. Jie paleido akmenis į komandos autobusą ir išdaužė langą. Stiklo šukės sužeidė du žaidėjus – vokietį Julianą Weiglį ir serbą Andriją Živkovičių.

„Norime pranešti, kad mums abiems viskas gerai. Deja, tokio elgesio pateisinti negalime. Nepaisant to, pažadame, jog kovosime už „Benficos“ garbę ir atiduosime visas jėgas. Dėkojame už linkėjimus pasveikti ir palaikymą“, - rašė A.Živkovičius.

Sirgalių elgesį pasmerkė tiek „Benficos“, tiek Portugalijos lygos vadovai.

Nepaisant išbarstytų taškų, „Benfica“ su 60 tšk. turnyrinėje lentelėje iš antros vietos pakilo į pirmą. Jiems padėjo tai, kad pagrindiniai konkurentai „Porto“ (60 tšk.) išvykoje netikėtai 1:2 pralaimėjo prieš „Famalicao“. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.