Nickas Kyrgiosas ir Beatrice Bouchard | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Nickas Kyrgiosas ir Beatrice Bouchard | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 25-erių australas Nickas Kyrgiosas (ATP-40) yra vienas skandalingiausių dabartinės kartos teniso žaidėjų, o jo audringas gyvenimo būdas žinomas visame pasaulyje.

Australas anksčiau minėjo, kad kiekvieną savaitę užsiima seksu su savo gerbėjomis, todėl iki šiol neturėjo pastovesnių santykių su merginomis. N.Kyrgiosas žinomas ir tuo, kad tarp jo draugių dažnai būna profesionalios tenisininkės.

Anksčiau jis draugavo su Ajla Tomljanovič (WTA-56). Pora ne kartą pykosi, vėl taikėsi, bet galiausiai išsiskyrė. Pernai pasirodė pranešimai, kad N.Kyrgiosas draugauja su ruse Anna Kalinskaja (WTA-112), bet šiemet romanas baigėsi.

Neseniai „instagram“ tinkle N.Kyrgiosas pasidalino nuotrauka, kurioje užfiksuota kanadietė Eugenie Bouchard (WTA-332) su seserimi dvyne Beatrice sėdinčios N.Kyrgioso artimųjų ložėje. Pasirodo, kad australas ėjo į pasimatymą ir su B.Bouchard, nors daugelis žiniasklaidos priemonių tuomet manė, kad tai Eugenie.

Seserys Bouchard N.Kyrgioso ložėje | Instagram.com nuotr

Seserys Bouchard N.Kyrgioso ložėje | Instagram.com nuotr

Panašu, kad kol kas N.Kyrgiosui toks audringas gyvenimo būdas netrukdo. Štai Elliotas Looney naujausiame „podcaste“ su N.Kyrgiosu prisiminė, kaip jie linksminosi Monrealyje prieš pat turnyrą.

„Pamenu, kaip mes leidome laiką Monrealyje, o tu vėliau turėjai išvykti į Ameriką. Likus vienai ar dviem dienoms iki tavo mačo su Rafa mes šėliojome iki nakties. Pamenu, kad pabudau viešbutyje, jaučiausi kaip lavonas, įsijungiau televizorių, o ten tu triuškinai Nadalį ant kietos dangos. Negalėjau tuo patikėti. Pasakiau savo bičiuliui, kad sunku suvokti, ką tu išdarinėji. Tu žaidi prieš vieną geriausių planetos tenisininkų, dominuoji prieš jį, o prieš 24 valandas dar buvai su mumis ir šėlai kaip beprotis. Nesuprantu, kaip tau tai pavyksta?“, - stebėjosi E.Looney.

N.Kyrgiosas netrukus pats prisiminė tą istoriją: „Išėjome į miestą, gerai pasilinksminome. Kiek pamenu, vakarėlis buvo rimtas. Po pusantros dienos pamačiau turnyro burtus ir supratau, kad žaisiu prieš Rafą. Vien dėl to mano mąstysena nepasikeitė. Aš jau sakiau, ką manau apie visus žaidėjus. Man jie visi vienodi, nes prieš visus aš einu atlikti savo darbo. Negerbsiu jų vien dėl to, ką jie kažkada padarė. Supratau, kad prieš Rafą turėsiu žaisti agresyviai, „trumpinti“ taškus ir dažnai atakuoti, nes po to vakarėlio man buvo sunku judėti, jaučiausi pagiringas. Supratau, kad turiu remtis savo padavimu ir būti itin agresyvus. Turbūt tą naktį žvaigždės sustojo į savo vietas, nes viskas gavosi idealiai.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.