Česlavas Okinčicas | Organizatorių nuotr.

Česlavas Okinčicas | Organizatorių nuotr.

 Vakar įvykusiame Lietuvos golfo federacijos narių visuotiniame rinkiminiame susirinkime prezidentu antrai kadencijai išrinktas Lietuvos Respublikos nepriklausomybės atkūrimo akto signataras Česlav Okinčic. Perrinktajam prezidentui talkins ir naujai išrinkta Lietuvos golfo federacijos valdyba, kurią sudarys aktyvūs golfo bendruomenės nariai: Gediminas Mamkus, Gediminas Mackelis, Arūnas Starkus, Arūnas Kuraitis, Donatas Puodžiukynas bei Edmundas Antanaitis. Visuotiniame susirinkime taip pat pakeisti ir federacijos įstatai.

2020 – 2024 metų ciklas Lietuvos golfo federacijai bus ypatingai svarbus. Pasak prezidento Č. Okinčic, laukiantiems iššūkiams jis ir jo komanda yra pasiruošę:

„Pirmasis ir svarbiausias uždavinys – pasitvirtinti ir pradėti įgyvendinti naująją Lietuvos golfo strategiją. Sportuojančių ir besidominčių šia puikia sporto šaka asmenų skaičiaus didinimas taip pat yra svarbi dalis, kuri gali būti pasiekta apjungiant kelis kertinius uždavinius – golfo priartinimą prie žmonių, t.y. daugiau galimybių išbandyti ir sportuoti golfą miestuose, parkuose ir kitose patogiose viešose vietose, taip pat plečiant jau vykdomus projektus mokyklose visoje Lietuvoje. O taip pat svarbu nepamiršti ir mūsų jaunųjų talentų bei olimpinių vilčių – kartu su sportininkais sieksime sudaryti jiems pačias palankiausias sąlygas, siekiant patekti į Paryžiaus olimpines žaidynes.“ – teigė antrai kadencijai išrinktas prezidentas Česlav Okinčic.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.