CJ McCollumas | Scanpix nuotr.

CJ McCollumas | Scanpix nuotr.

 Ketvirtadienį buvo paskelbta, kad NBA komandų savininkai nusprendė pratęsti 2019/20 m. sezoną su 22 komandomis Orlande.

Pagal komisijos vadovo Adamo Silverio ir lygos patariamojo/finansų komiteto parengtą planą, 13 Vakarų konferencijos ir 9 Rytų konferencijos komandos sužais po aštuonias reguliariojo sezono rungtynes, po kurių paaiškės galutinis komandų išsidėstymas.

Kaip paskelbė „The Athletic“ žurnalistas Shamsas Charania, Portlando „Trail Blazers“ buvo vienintelė komanda iš 22-ejų, kuri balsavo prieš tokį sezono atnaujinimo planą.

Daugelis sirgalių klausinėjo, kodėl tik jie vieninteliai nusprendė taip padaryti, tuo tarpu ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowski netrukus paaiškino jų tokį sprendimą.

Kaip atskleidė A.Wojnarowski šaltiniai, „Trail Blazers“ nori atnaujinti sezoną, tačiau pasirinko balsuoti prieš, nes mano, kad yra konkurencingesnių ir novatoriškesnių formatų, įskaitant tuos, kurie lemtų 2020 m. NBA naujokų biržos loterijos šansus, pagrįstus reguliariojo sezono rezultatais.

„Trail Blazers“ krepšininkas CJ McCollumas socialiniame tinkle „Twitter“ užstojo komandos savininkus bei padėkojo jiems, kad jie įsiklausė į žaidėjų pasiūlymus.

„Mes žaidžiame savininkų grupei, kurie iš tikrųjų klauso savo žaidėjų ir turi stuburą. Mes išreiškėme tai, kas, mūsų manymu, buvo geriausias pasirinkimas ir jie sekė mūsų pavyzdžiu. Didžiausios pagyros mūsų biurui ir Jody Allenui“, – rašė CJ McCollumas.

J M

„Blazers“ bus sunku prasibrauti į atkrintamąsias, ypač žinant naująjį formatą. Jie turės laimėti beveik visas kitas aštuonerias rungtynes, o tada greičiausiai turėtų du kartus įveikti Memfio „Grizzlies“, kad Vakarų konferencijoje iškovotų paskutinį kelialapį į atkrintamąsias.

Visgi „Blazers“ neturi didelio pasirinkimo ir nors atrodo, kad šansai jiems nėra palankūs, tačiau dabar galės sugrįžti žaidėjai, kurie dėl traumų negalėjo padėti tada, kai sezonas vyko įprastai. Būtent Jusufo Nurkičiaus ir Zacho Collinso sugrįžimas turėtų gerokai padidinti jų šansus kovoti dėl pergalių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.