Timo Werneris | Scanpix nuotr.

Timo Werneris | Scanpix nuotr.

 Ilgai su „Liverpool“ sietas „RB Leipzig“ komandos puolėjas 24-erių metų Timo Werneris nusprendė pasirinkti Londono „Chelsea“ ekipą.

Įvairūs užsienio šaltiniai skelbia, kad už šį futbolininką „Chelsea“ turės sumokėti 55 mln. eurų išpirkos, o ši sąlyga galioja iki birželio 15 dienos.

„Telegraph Sport“ skelbia, kad „Liverpool“ nesutiko mokėti tokios sumos, todėl futbolininkui teko rinktis kitą klubą.

Skelbiama, kad Londono klube T.Werneris uždirbs beveik 200 tūkst. svarų per savaitę, o ESPN šaltiniai atskleidė, kad kontrakto trukmė sieks penkerius metus.

Dar nėra aišku, ar „Liverpool“ nebandys imtis kokių nors veiksmų, kad „perspjautų“ „Chelsea“ pasiūlymą, tačiau „Telegraph Sport“ šaltiniai teigė, kad to neturėtų būti. Kaip skelbia ESPN, galutinai „Chelsea“ su „RB Leipzig“ susitars ateinančios savaitės pradžioje, suteikiant paskutinį šansą kitoms komandoms padidinti pasiūlymą.

Anksčiau T.Werneris neslėpė noro rungtyniauti „Liverpool“ gretose, o šios komandos strategą Jurgeną Koppą vadino geriausiu treneriu pasaulyje.

Visgi svarbiausia T.Wernerio sąlyga naujam klubui, kad jis žaistų Čempionų lygoje.

Praėjusią vasarą T.Werneris pasirašė sutartį su „RB Leipzig“ ekipa iki 2023 m., o šiame sezone pelnė 32 įvarčius, įskaitant 25 įvarčius per 29 „Bundesliga“ rungtynes.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Česlovas
2020-06-05 09:07:23
Jurgenas žino,ką daro.Ne piniguose esmė.
Atsakyti