„Man United“
56 min.
4
:
2
Atsinaujins po sek
„Bournemouth“

NBA klubai patvirtino sugrįžimo scenarijų, tik vienas klubas buvo prieš šaltiniai atskleidė datas, kada vyktų treniruočių stovyklos ir naujasis sezonas

2020.06.04 21:10
Silveris | Scanpix nuotr.

Silveris | Scanpix nuotr.

 Trečiadienio vakarą ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowski pranešė, kad NBA klubų vadovai sėkmingai nubalsavo už 22 komandų 2019/20 m. sezono atnaujinimą Orlande.

Pagal komisijos vadovo Adamo Silverio ir lygos patariamojo/finansų komiteto parengtą planą, 13 Vakarų konferencijos ir 9 Rytų konferencijos komandos sužais po aštuonias reguliariojo sezono rungtynes, po kurių paaiškės galutinis komandų išsidėstymas.

Tiek šios rungtynės, tiek atkrintamosios vyktų Orlande, „Walt Disney“ pramogų parke.

ESPN šaltiniai teigia, kad tokį scenarijų patvirtino 29 komandos ir tik viena buvo prieš. „The Athletic“ žurnalistas Shamas Charania atskleidė, kad pasak jo šaltinių, tas vienintelis klubas buvo Portlando „Trail Blazers“.

Šaltiniai taip pat atskleidė, kad NBA treniruočių stovyklos prasidėtų birželio 30-ą, o liepos 7-ą dieną komandos vyktų į Orlandą. Šio sezono pratęsimas būtų pradėtas liepos 31-ą dieną. 

2020/21 m. sezono treniruočių stovyklos planuojamos lapkričio 10-ą dieną, o naujojo sezono pradžia – gruodžio 1-ą dieną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.