Colby Covingtonas | Instagram.com nuotr

Colby Covingtonas | Instagram.com nuotr

 Trečioje UFC pusvidutinio svorio kategorijos reitingo vietoje besirikiuojantis Colby Covingtonas mano, kad 2020 m. čempiono diržas prarado savo reikšmę.

Anksčiau didžiausiose kovose atletai susitikdavo dėl diržo, tačiau šiandien, C.Covingtonas mano, kad norint suorganizuoti dideles kovas nebereikia diržo.

C.Covingtonas pažymi, kad jo mūšis su Jorge Masvidaliu būtų didžiulė kova šiam verslui, nors joje ir nebūtų čempiono titulo.

Jis taip pat mano, kad jeigu pussunkio svorio kategorijos čempionas Jonas Jonesas keltųsi į sunkiasvorių divizioną ar priimtų UFC vidutinio svorio kategorijos čempiono Israelio Adesanya iššūkį, tai būtų didesnės kovos, net jeigu nebūtų titulų.

„Būkime atviri, diržas nieko nebereiškia“, – „Submission Radio“ sakė C.Covingtonas. „Diržas nieko nereiškia. Didelės kovos gali būti suorganizuotos net ir be titulų. Pasižiūrėkite į mane ir J.Masvidalį. Čia nėra diržų, tai tiesiog šviežia mėsa ir didžiausia kova, kokia tik gali įvykti. J.Jonesui taip pat didžiausia kova būtų tada, jeigu jis persikeltų į sunkiasvorių divizioną arba kovotų su I.Adesanya. Taigi, dabar diržas nebeturi reikšmės deryboms ar tam, kad parodyti savo vertę“.

C.Covingtonas nekovojo nuo tada, kai praėjusių metų gruodį dėl pusvidutinio svorio kategorijos titulo susikovė su Kamaru Usmanu. Nors dar nėra aišku, nei kada, nei su kuo C.Covingtonas kovos ateityje, jis pats mato tris variantus: revanšą prieš K.Usmaną, spektaklį su J.Masvidaliu arba nuožmų mūšį su dar vienu buvusiu treniruočių partneriu Dustinu Poirier.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.