Timas Sylvia | Instagram.com nuotr

Timas Sylvia | Instagram.com nuotr

 Buvęs profesionalus MMA kovotojas 44-erių metų amerikietis Timas Sylvia po karjeros pabaigos turi mokėti kainą už tai, ką patyrė narve.

Dar 2004 m. birželį „UFC 48“ turnyre T.Sylvia kovoje dėl sunkiasvorių pasaulio čempiono diržo vos per 50 sek. rankos laužimo veiksmu pralaimėjo Frankui Mirui. Tuomet T.Sylviai lūžo ranka ir jam reikėjo skubios pagalbos.

Prieš 16 metų UFC sumokėjo už T.Sylvios rankos operaciją, bet dabar amerikietis pradėjo jausti tos operacijos pasekmes. Į jo ranką įsukti sraigtai ėmė lįsti lauk. Šiurpiu vaizdu pasidalinęs T.Sylvia paprašė UFC sumokėti už dar vieną operaciją, bet sulaukė neigiamo atsako.

„Sraigtai atitrūko ir lenda į išorę. Šitą ranką susilaužiau kovoje prieš Franką Mirą. Mano gydytojas kreipėsi į UFC, nes jie sumokėjo už pirmąją operaciją, tačiau dabar jie aiškina, kad tai ne jų problema ir jie nieko nemokės. Neturiu sveikatos draudimo, todėl man operacija kainuos gerokai daugiau nei 10 tūkst. JAV dolerių. Gal patarsite, ką man daryti?“, - savo sekėjų klausė T.Sylvia.

Amerikiečio mergina Alyssa Petroni „GoFundMe“ platformoje sukūrė fondą, prašydama paaukoti pinigų buvusio UFC kovotojo operacijai. Tikslas – surinkti 20 tūkst. JAV dolerių. Ketvirtadienį vakare sąskaitoje jau buvo kiek daugiau nei 10 tūkst. JAV dolerių.

T.Sylvia 2003 m. pirmą kartą tapo UFC sunkiasvorių čempionu ir vieną kartą apgynė savo diržą. 2006 m. jis susigrąžino diržą ir šį kartą jį apgynė du sykius. UFC jis paliko 2008 m., o karjerą baigė 2013 m.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų