Brazdeikis | Scanpix nuotr.

Brazdeikis | Scanpix nuotr.

NBA rungtyniaujančiam Ignui Brazdeikiui iki Lietuvos pilietybės trūksta tik vieno dokumento, rašo tv3.lt

Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Špokas teigė, kad Niujorko „Knicks“ puolėjui dar reikia pateikti dokumentus dėl teistumo, juos išduoda Kanados valstybė.

„Ten yra vienas dokumentas, kurio Ignas šiai diena fiziškai negali pateikti. Tai yra dokumentas dėl jo teistumo. Na, žinom, kad jis neteistas, bet reikia gauti tokį patvirtinimą dokumentą iš Kanados. O kadangi pandemija, fiziškai jis yra Amerikoje, reikia paimti, atvežti, įvairūs įgaliojimai yra ir t.t.

Tai šitas artimiausiu metu turi išsispręsti. Noriu padėkoti ir prezidentūrai, su kuria dedam visas pastangas. Jie padarė daug, bet tiesiog be to dokumento negali net svarstyti. Tai tam visam pluoštui dokumentų trūksta tik to.

Ir kadangi atėjo pandemija, nėra taip lengvai tą paimti. Nuvažiuoti fiziškai ir sunkoka. Tai čia daugiau techninė dalis, kurios turime sulaukti ir tada prezidentūra turi savo komisiją, visą tą procedūrą", – sakė M.Špokas.

Specialistas neatmeta tikimybės, kad jeigu pilietybės suteikimas strigs, tada I.Brazdeikis galės žaisti kaip natūralizuotas krepšininkas.

I.Brazdeikis šiais metais debiutavo NBA. Jis per rungtynes rinkdavo 1,9 taško ir atkovodavo 0,6 kamuolio. 

Kaipgi
2020-06-05 20:59:21
Etiopei užteko 13 metų prabūt Lietuvoje ir še-ji lu
Lietuvaitė. O gimusiam ir su

gyvenusiam su tėvais lietuviais lietuvaičiui daromo trūkdžiai ir dar kažko reikia kažkokio popierio.Gal nebejuokinkit! Buvo ledo šokėjas, kuris šoka su izraelio žyde, tai jai dėl šokio suteikė lietuvybę, o ją gavusi žydė pabėgo. Va tai grybės pasistengimas. O čia lietuvis ir negrąžina lietuvybės. Grąžinkit ir užteks Lietuvoje tyčiotis iš lietuvių!
Atsakyti
tomas
2020-06-05 09:12:11
Jei ir suteiks pioietybe tai cia ne faktas, kad pateks i dvyliktuka. Kazkaip cia dauguma sporto zurnalistu ir komentatoriu galvoja, jog cia vau auksto lygio zaidejas. Tai, kad NBA sildo suoleli tai nereiskia, kad jau tobulas zaidejas. Man tiesa sakant nepaliko jis ispugio, o kad D lygoje rinko gera statistika nieko nepasako, visi zinome kokie ten zaidejai zaidzia.
Atsakyti
quNNcy
2020-06-05 14:11:07
tomai o kiek lietuvaiciu budami 21 metu zaidzia nba?ar suola sildo,ar bent jau d lygoje.. tokiu ner... ne tik kad nepapuola ten,demesio nesulaukia,nes tiesiog netempai tokio lygio,pasikviecia i perziurta ir po jos arivederci jiem pasakoma,cia pas mus aplamai 25-27 sako perspektivus :D kai tokiu metu turetu zaisti viena geriausiu krepsini ar salia piko but
Komentatorius
2020-06-05 08:24:51
Keista, kai jam taip greit ir lengvai visi sutiko suteiks pilietybę. Kol kas nemanau, kad jis vertas patekt į rinktinę, bet ateityje tikrai būtų galima to tikėtis, tik įdomu ar nebus, kad vieną kartą nepaims ir jis supyks, arba kels savo sąlygas, kad jei atvažiuoju į stovyklą tai man turi būt vieta garantuota. Reikia tikėtis, kad jis paprastas, sunkiai dirbantis vaikinas ir padės Lietuvos rinktinėj ateityje.
Atsakyti
Kam jam
2020-06-05 07:13:42
Ta pilietybe bananu salies?
Atsakyti
to Fpiz-2  
2020-06-05 01:02:05
grynakraujis lietuvis, kuris nemoka net lietuviu kalbos? Gi tikras kanadietis jis, tik kad turi lietuviska varda ir pavarde
Atsakyti
Fpiz-2
2020-06-05 01:29:42
Moka jis tą kalbą kiek žinau (nors net ir to nereikalaučiau-svarbu kad bent kažkiek suprastų), nebent tu tikiesi, kad šnekės be klaidų ir be akcento, bet tai yra nerealu. Mane tai atvirai pasakius siutina, kuomet po kokio Domanto Sabonio video atsirasdavo neturinčių ką pasakyt "kalbininkų" komentaruose - tai yra tiesiog nesąžininga.
Smigolas
2020-06-05 07:47:46
Pilnas vilniaus krastas uzsilikusio ssrs meslo kur gyvena 50 metu Lietuvoj su pilietybem o kalbet nemoka. O cia lietuviui gaila pilietybes? Ar jis kaltas kad tevai isvaziavo kai jis mazas buvo?
Iggy
2020-06-04 22:45:06
Gal yra kokia medžiaga yt , kur šneketu lietuviškai kiek esu ieškojęs neradau nieko apie , tai , bet esu skaitęs kad moka kaip sakė reperis ir komentatorius "Jama" , kad kalba lietuviškai tik su akcentu gal kas radę ką nors apie jo lietuvių kalba ir galėtų pasidalinti būtų įdomu pamatyti
Atsakyti
tomas
2020-06-04 22:22:19
Bet jeigu ir gaus pilietybe, tai garantuoju neatstovaus kasmet rinktineje, bus kaip Ibaka pas ispanus. Gaves Ispanijos pilietybe tik keleta kartu pazeide uz ispanus. Ir kazkaip as nematau nieko ispudingo is Barzdeiko kaip cia dauguma kalba, tarsi butu koks James. Kas ten zino tas pats Butkevicius ar Giedraitis ar tik nera geresnis, kazkaip nematau as potencialo is jo. Gaves pilietybe gal net nepateks i 12 liktuka.
Atsakyti
Fpiz-2
2020-06-05 00:41:51
Koks dar Ibaka? Su ispanais nieko bendro neturinčio afrikiečio atvejį lygini su grynakraujo lietuvio LT rinktinėje atveju - absurdas. Dabar lietuvis svajoja atstovaut Lietuvai - šešioliktoj vietoj koks ten jo lygis - bičui privaloma suteikt pilietybę. Aš tai ir neprognozuočiau kad jis jau pirmais metais pateks į rinktinę. Prisitaikymas prie kitokio krepšinio ir trenerio užtruks, o konkurencija SF pozicijoje šiam momentui ir be Igno yra labai nemenka.
Zalūpa
2020-06-04 22:06:45
Puiku
Atsakyti