Jekaterina Dorožko ir Luizas Adriano | Instagram.com nuotr

Jekaterina Dorožko ir Luizas Adriano | Instagram.com nuotr

 Rusijos gražuolė Jekaterina Dorožko prieš keletą metų susipažino su Brazilijos futbolo žvaigžde Luizu Adriano, kai šis atstovavo Maskvos „Spartak“ klubui.

Didelę aistrą vienas kitam jautę J.Dorožko ir L.Adriano praėjusių metų pabaigoje susituokė. Brazilas sugrįžo žaisti į gimtąją šalį, o rusė ten sulaukė gausybės neigiamų atsiliepimų.

„Kai pradėjau eiti į futbolo rungtynes Brazilijoje, sirgaliai šaukdavo – „žiūrėkite, rusė ateina!“. Ilgą laiką kasdien gaudavau šlykščias žinutes. Man grasindavo mirtimi, linkėdavo mano tėvams susirgti, taip pat žadėdavo surasti mane ir primušti. Visą šį siaubą turėjau praeiti, nes ištekėjau už juodaodžio. Gerai, kad esu labai tvirta psichologiškai, todėl ilgainiui nustojau kreipti dėmesį į tokias žinutes“, - sakė J.Dorožko.

Rusė stebėjosi, kiek daug pasaulyje dar liko rasizmo: „Aš dėkoju tėvams už gyvenimiškas pamokas apie tai, kaip reikia vertinti kiekvieną žmogų. Niekada neskirsčiau žmonių pagal jų odos ir plaukų spalvą ar socialinį statusą. Mes visi esame žmonės. Pusė mano šeimos – juodaodžiai ir aš juos labai myliu. Bijojau, kad jie mane atstums, nes esu rusė, mano mentalitetas – kitoks ir t.t. Aš nesuprantu, kodėl pasaulyje tiek daug žiaurumo. Meilė ir draugystė neskirstoma į jokias spalvas. Jei pragaras ir rojus egzistuoja, tai pragaras yra čia – žemėje. Svajoju, kad mes visi taptume mandagesni ir išmintingesni, nes ateitis priklauso nuo mūsų.“

L.Adriano šiuo metu atstovauja „Palmeiras“ klubui, su kuriuo pernai pasirašė 4 metų kontraktą. 2014-2015 m. puolėjas netgi buvo patekęs į Brazilijos vyrų rinktinę, kuriose gretose sužaidė 4 rungtynes.

Geriausius karjeros metus L.Adriano praleido Donecko „Shakhtar“ gretose, su kuriuo laimėjo UEFA taurę ir net 6 kartus triumfavo Ukrainos lygoje. Vėliau jis buvo persikėlęs į garsųjį „Milan“, bet ten neįsitvirtino.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Jsjs
2020-06-04 19:16:26
Perskaitęs straipsnio pavadinimą,pagalvojau nieko naujo rusai supist'i rasistai.Bet kad brazilai taip stumtu.... + Labai marga valstybė rasiniu pagrindu,keista.Na nebent dėl tautybės,rusų visas pasaulis nekenčia :D
Atsakyti
Remas
2020-06-04 19:19:45
Stadione tai jo, bet kas jai tas žinutes rašinėja, tai neaišku, nenustebčiau, jei patys rusai.