„Man United“
55 min.
4
:
2
Atsinaujins po sek
„Bournemouth“
Sergejus Charitonovas | Instagram.com nuotr

Sergejus Charitonovas | Instagram.com nuotr

 Žymus Rusijos kovotojas Sergejus Charitonovas išsakė savo nuomonę apie bokso legendą Mike‘ą Tysoną, kurio gerėjanti fizinė forma stebina visą pasaulį.

„Jis privartojęs steroidų, bet tai normalu. Antidopingo kontrolės ten tikrai nebus. Jis vartoja testosteroną ir dar keletą produktų. Aš dėl to jo tikrai nesmerkiu. Jam 53-eji. Kaip kitaip jis būtų įgijęs praktiškai idealią formą? Jam galėjo padėti tik steroidai. Kito varianto nėra“, - kalbėjo S.Charitonovas.

39-erių rusas papasakojo ir apie savo eksperimentus su įvairiomis medžiagomis: „Ar naudojau kokius nors preparatus? Armijoje – taip. Ten visi bandė įvairiausias tabletes. Trečiais ar ketvirtais karjeros metais mano draugas atnešė nandrolono. Pats jį susileidau, kad atrodyčiau tvirtesnis. Pamenu, kad tada mano raumenys buvo kaip akmenys. Pažiūrėjau į veidrodį ir supratau, kad tai – ne man. Nustojau vartoti steroidus ir nežadu prie to sugrįžti. Visų pirma, tai kenkia tavo sveikatai, o antra, tai nelegalu sporto varžybose.“

S.Charitonovas MMA narve turi 31 pergalę ir 8 pralaimėjimus. Šių metų vasarį rusas antrojo raundo pradžioje techniniu nokautu nugalėjo Fernando Rodriguesą (12-6).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Ru
2020-06-05 08:34:04
Susitinku .
Atsakyti
Charitonovo
2020-06-04 21:57:03
Forma įgavo prigėręs bojaryšniko :-)
Atsakyti