Seanas O‘Malley | Instagram.com nuotr

Seanas O‘Malley | Instagram.com nuotr

 Ekstravagantiškas MMA kovotojas Seanas O‘Malley (11-0) ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku „atidarys“ pagrindinę „UFC 250“ turnyro programą. Nenugalėtas 25-erių amerikietis kausis su 35-erių tautiečiu Eddie Winelandu (24-13-1).

Prieš kovą S.O‘Malley pristatė naują plaukų stilių. Kažką panašaus į „vaivorykštės“ šukuoseną pasirinkęs amerikietis UFC narve žada sukurti „virusinį“ nokautą.

„Eddie man yra idealus oponentas dabartinėje karjeros stadijoje. Jis neblogai žinomas MMA pasaulyje ir yra man labai parankus varžovas. Žinau, kad jis pavojingas, todėl į kovą žengsiu rimtai nusiteikęs. Mano planas niekada nesikeičia – sieksiu nokauto pirmajame raunde. Būsiu per greitas tiek Eddie, tiek visiems kitiems varžovams. Nujaučiu, kad jį pribaigsiu labai efektingai. Tai turėtų tapti „virusiniu“ nokautu. Paskutinis nokautas prieš Jose jau buvo neblogas, bet dabar noriu nokauto, kuris taptų mano firminiu, kuris pasklistų po visą pasaulį ir po kurio žmonės pašoktų iš savo vietų“, - sakė S.O‘Malley.

Nors amerikietis nepatenka į UFC reitingą, jis savo sugebėjimus vertina labai gerai: „Tai gali skambėti kvailai, bet manau, kad geriausiai dirbu kojomis ir smūgiuoju visoje UFC organizacijoje. Eisiu į narvą ir įrodysiu, kad tai tiesa. Ar kita kova bus prieš reitinguotą kovotoją? Tai jau priklauso nuo UFC. Jei jie man mokės tiek pat už kovą su labai geru varžovu, kiek ir už kovą su nereitinguotu oponentu, tada aš rinksiuosi lengvesnę kovą.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.