Panevėžio „Ekranas“ | lff.lt nuotr.

Panevėžio „Ekranas“ | lff.lt nuotr.

2015 – aisiais metais iš Lietuvos futbolo žemėlapio išnykęs Panevėžio „Ekrano“ vardas, panašu, kad jau šiemet ir vėl skambės stadionuose. Panevėžio „Aukštaitijos“ klubo vadovas Tomas Malinauskas portalui sportas.lt patvirtino, kad iš bankroto administratoriaus yra perpirktas legendinio klubo prekinis ženklas (pavadinimas ir logotipas), o tolimesnį klubo likimą jau šiandien svarstys LFF Vykdomasis komitetas.

„Taip, tai tiesa. Iš mūsų pusės, yra padaryti visi reikalingi žingsniai. Ant savo platformos norime pakeisti logotipą ir sugrąžinti „Ekrano“ vardą“ ir visą istoriją. Jei atvirai, apie tai mes galvojome dar prieš „Aukštaitijos“ įkūrimą, tačiau tuomet nesigavo. Dabar atsirado proga, negalime ja nepasinaudoti“, - sportas.lt sakė T.Malinauskas.

Klubo vadovas neslėpė, kad prieš priimdamas šį sprendimą, konsultavosi su Panevėžio futbolo visuomene, taip pat ir su „Ekrano“ ištikimiausių sirgalių tribūna „Pirmoji armada“.

„Kaip bus toliau – nežinau, bet kol kas palaikymas yra maksimalus“, - teigė T.Malinauskas, pridūręs, kad ši investicija nebuvo labai brangi.

„Matote, teismas visas finansines spragas yra priteisęs vienam žmogui, o mes perkame dalykus, kurie su tuom žmogumi nesusiję. Kitaip tariant, mes perkame ne klubą, o jo prekinį ženklą. Kol kas tikslios sumos atskleisti negaliu, tačiau pasakysiu, kad, įvertinus klubo istoriją, ji tikrai nėra didelė“, - sakė T.Malinauskas.

Jei LFF Vykdomasis komitetas šiandien patvirtins „Aukštaitijos“ prašymą pakeisti pavadinimą, jau rytoj bus pradėtos gaminti aprangos su „Ekrano“ pavadinimu. Be to, jei taip atsitiktų, jau po dviejų savaičių mūsų lauktų dviejų legendinių Lietuvos klubų „Ekranas“ – „Dainava“ akistata LFF taurės turnyre.

 

Aurimas Budraitis
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (26)
Registruoti
Anoniminiai (26)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų