„Man United“
Pertrauka
3
:
1
Atsinaujins po sek
„Bournemouth“
LeBronas Jamesas ir Drew Breesas | Scanpix nuotr.

LeBronas Jamesas ir Drew Breesas | Scanpix nuotr.

 Viena ryškiausių NFL žvaigždžių 41-erių metų amerikietis Drew Breesas pasisakė apie JAV vykstančius neramumus.

„Niekada nepritarčiau nė vienam, rodančiam nepagarbą JAV vėliavai ar mūsų šaliai. Galiu jums pasakyti, ką jaučiu, kai girdžiu JAV himną. Tuo momentu prisimenu savo senelius, kurie kovėsi antrajame pasauliniame kare, rizikuodami savo gyvybėmis, kad šis pasaulis taptų geresne vieta gyventi. Kiekvieną kartą, stovėdamas padėjęs ranką ant širdies, žiūrėdamas į vėliavą ir giedodamas himną galvojų apie tokius dalykus. Neretai ir susigraudinu, pagalvojęs, kiek daug buvo dėl to paaukota. Tai liečia ne tik antrąjį pasaulinį karą, bet ir kitus svarbius istorijos momentus. Ar mūsų šalyje dabar viskas gerai? Žinoma, ne. Vis dar turime nueiti ilgą kelią, tačiau manau, kad visi turime rodyti pagarbą vėliavai ir išlikti vieningi. Taip parodome, kad esame pasiruošti spręsti problemas kartu“, - kalbėjo D.Breesas.

Manoma, kad D.Breesas turėjo omenyje Colino Kaepernicko atsiklaupimą, skambant JAV himnui dar 2016 m. Jau tada C.Kaepernickas tokiu būdu protestavo prieš rasizmą šalyje. Dabar panašų gestą daro sportininkai, norėdami pagerbti uždusinto George‘o Floydo atminimą.

D.Breeso komentarus išgirdęs pratrūko LeBronas Jamesas: „Oho, žmogau! Mane tai vis dar stebina. Tu tikrai vis dar nesupranti, kodėl Kapas buvo priklaupęs ant vieno kelio? Tai neturi nieko bendro su nepagarba vėliavai ir mūsų kariams, kurie užtikrina mūsų laisvę. Mano uošvis buvo vienas iš tų, kurie irgi kovojo dėl šios šalies. Jam taikus Kapo protestas niekada neatrodė užgaulus, nes mes su juo suprantame, kas yra teisinga, o kas – ne. Telaimina tave Dievas.“

LeBrono Jameso komentarai | „Twitter“ nuotr.

LeBrono Jameso komentarai | „Twitter“ nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.