Amanda Nunes | Instagram.com nuotr

Amanda Nunes | Instagram.com nuotr

  Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegase esančiose „UFC Apex“ patalpose (JAV) įvyks stipriausios pasaulyje mišrių kovos menų (MMA) organizacijos UFC rengiamas „UFC 250“ turnyras, kuriame savo vieną iš dviejų titulų gins šiuo metu geriausia moterų MMA kovotoja vadinama 32-ejų metų brazilė Amanda Nunes.

A.Nunes priklausantį svorio kategorijos iki 145 svarų arba 65,8 kg čempionės diržą bandys atimti per savo karjerą vos vieną pralaimėjimą patyrusi 29-erių metų kanadietė Felicia Spencer.

A.Nunes gali padaryti tai, ko iki šiol nepavyko padaryti niekam per visą UFC istoriją. Jeigu A.Nunes iškovos pergalę, ji bus pirmoji dviguba čempionė UFC istorijoje, kuriai būtų pavykę apginti abu turimus titulus. Visgi A.Nunes žino, kad F.Spencer yra puiki varžovė, todėl dar prieš kovą nereikėtų svajoti apie išskirtinį pasiekimą.

„Žinau, kad ji yra kieta, ką ji sugeba ir ji nuolatos varžosi su geriausiomis varžovėmis. Ji tikrai gerai pasirodė kovoje prieš Cris Cyborg“, – „FanSided“ sakė A.Nunes. „F.Spencer stebiu nuo „Invicta FC“ laikų. Žinau, ką ji sugeba ir esu tam pasiruošusi. Esu susitelkusi, laikysiuosi savo strategijos ir negalvosiu, ką galvoja sirgaliai“.

A.Nunes pripažįsta, kad nepaisant to, kad jos karjera dabar yra pačioje viršūnėje, tačiau vienas neteisingas žingsnis ir F.Spencer gali sugadinti jos sėkmę.

„Ji gali būti pavojinga visur ir jai tereikia vienos mano klaidos“, – sakė A.Nunes.

Dažnas sirgalius pastebėjo, kad tam tikru metu, kai A.Nunes ketina „žudyti“ varžovę, ji atrodo taip lyg šypsotųsi. Ką tai reiškia?

„Kai aš susijungiu su savo varžove, matau, ar ji ketina atsigaudinėti, ar ne. Mačiau tai pas Cyborg, žinojau, kad ji nebandys atstatyti jėgų“, – sakė A.Nunes. „Aš nesijuokiu iš varžovių, tai tiesiog veidas, sakantis „Taip, aš tai padariau“.

Kaip pasakojo A.Nunes, šypsena ne visada kyla iš laimės ir žinojimo, kad ji netrukus užbaigs kovą. Tai greičiau yra juokas iš savo netikėjimo, kad kovos scenarijus vyksta taip, kaip planuota.

„Su Holly Holm buvo taip pat. Daugybę kartų treniravausi tą smūgį koja, o Nina ir mano treneris sakė: „Tai tikrai pavyks padaryti, ji nesitikės iš tavęs to, ką pati daro žmonėms“. Kai tai įvyko, man sukilo juokas dėl to, ką padariau: „Vau, man tikrai pavyko padaryti tai, ką bandėme visą treniruočių stovyklą“.

Šypsena A.Nunes veide yra signalas, kad netrukus ateis kovos pabaiga. Tai blogas ženklas jos varžovėms, tačiau nuostabus renginys jos kampui. Visas jos sunkaus darbo rezultatas atsiperka tiesiai prieš jos akis.

„Tu įdedi tiek daug jėgų ir jautiesi labai laiminga galėdama užbaigti kovą tokiu būdu“, – sakė A.Nunes.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.