Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

 UFC prezidentas Dana White‘as mano, kad airis Conoras McGregoras turėtų palaukti kovos tarp Chabibo Nurmagomedovo ir Justino Gaethje, kad sužinotų kitą savo varžovą.

Nuo tada, kai C.McGregoras „UFC 246“ turnyre per 40 sekundžių įveikė Donaldą Cerrone‘ą, daugelis svarstė, kas galėtų būti sekantis jo varžovas. Pats C.McGregoras 2020 m. viso norėjo kovoti tris kartus, tačiau koronaviruso pandemija sujaukė šiuos planus.

Buvo kalbama, kad šalia C.McGregoro vardo rikiuojasi tokie kovotojai kaip Jorge Masvidalis ar Nate‘as Diazas, tačiau D.White‘as mano, kad C.McGregoras nebeturėtų žengti į narvą, kol negaus progos kovoti dėl titulo.

„Manau, kad tai jam būtų geriausia. Nesakau, kad taip įvyks, tačiau čia mano nuomone – jam reikėtų laukti J.Gaethje ir Ch.Nurmagomedovo kovos ir susitikti su nugalėtoju“, – sakė D.White‘as. „Manau, kad tai būtų pats protingiausias jo ėjimas. Bet žinote jį, galbūt jis norės prieš tai dar kovoti, o jeigu ir taip, mes galėsime kažką surasti“.

Tikimąsi, kad Ch.Nurmagomedovas ir J.Gaethje savo diržus suvienys vėliau šiais metais. Buvo tikimąsi, kad tai įvyks rugpjūtį ar rugsėjį, tačiau Chabibo tėvas sunkiai susirgo COVID-19 virusu, todėl kova gali būti atidėta.

Jeigu C.McGregoras sugalvotų kovoti dar prieš tai, neaišku, kas galėtų būti jo varžovu. Į „super“ kovą jį iškvietė Andersonas Silva, tačiau tai neatrodo tikėtina. Trilogija su Nate‘u Diazu galėtų būti vienas iš realesnių variantų, o galbūt net kova su Tony Fergusonu?

Nepaisant visko, panašu, kad C.McGregoras artimiausiu metu sulauks dar vienos galimybės kovoti dėl lengvo svorio kategorijos titulo. Klausimas yra tas, sėdėti ir laukti, ar ir vėl kautis?

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

silute
2020-06-04 18:09:59
Dana White‘as ir vel tempia Conora nors jis to nevertas....
Atsakyti
GedsKa
2020-06-04 16:47:00
Blt nevertas jis kovos del titulo. Pirma lai įrodo ka dar sugeba prieś rimtesnius kovotojus,o dana lenda be muilo vergas
Atsakyti
silute
2020-06-04 18:08:50
To-GedsKa--- Sutinku 100% kad Conoras nevertas kovos del titulo ir sutinku kad jis turetu irodyti kad jis dar kasko vertas o ne kovoti su maisais tokiais kaip Kaubojus,,, tegul nugali kaska rimta.
Nu jo
2020-06-04 10:05:22
Gales kazka surasti
Atsakyti