Rudinilsonas atsipirks įspėjimu (6)

2020.06.03 20:40
Rudinilsonas Sebastijono Petkaus/zalgiris.lt nuotr.

Rudinilsonas Sebastijono Petkaus/zalgiris.lt nuotr.

Itin nešvariu žaidimu prieš Marijampolės „Sūduvą“ pasižymėjęs „Kauno Žalgirio“ gynėjas Rudinilsonas rimtesnių nuobaudų išvengė. LFF drausmės komitetas šiam futbolininkui skyrė įspėjimą.

Priminsime, kad pirmadienio rungtynėse Rudinilsonas net keturis kartus sudavė, bandė suduoti/ įspirti arba dviem rankomis nustūmė varžovą.

Vienintelis diskvalifikaciją gavęs žaidėjas – Mihretas Topčagičius. Priminsime, kad jam buvo parodyta raudona kortelė už tai, kad jis nuo atsarginių suolo nubėgo į aikštės vidurį ir ten įsivėlė į konfliktą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Fa
2020-06-03 23:07:46
Ir Sūduvos žaidėjui turėtų būti ir gerbė už kaklo jie irgi nešvariai žaidė dar laimėjo ir dar daro video ką padarė kiti o į save pažiūri
Atsakyti
Nn
2020-06-03 21:03:21
Nors ir KŽ palaikau bet Rudinilsonas pradeda labai nervuoti tokiu nešvariu žaidimu, taip jis megsta kietai žaisti ir tai gerai, bet kartais peržengia ribas labai stipriai ir nepagalvoja kad tokiais veiksmais gali pakenkti ir varžovui ir sau ir komandai.Tikrai kažkas turi apraminti šį žaideja nes panašu nelabai nori keistis.
Atsakyti
Ar
2020-06-03 22:24:44
Ar pernai ne vartininkas Matuzas rudinilsona ramino ir buvo ismestas is komandos?
Paulius773
2020-06-04 17:19:26
Pas žaidėjus yra vertinama ne tik žaidimo kokybė, technika, fizinio parengimo duomenys, tačiau yra ir tam tikri psichologiniai aspektai. Pas gynėjus yra taip pat žiūrima kiek jis agresyvus yra aikštėje, yra vertinama pagal 20 balų sistemą, pas normalų gynėją turi būti bent 12-16 balų agresyvumas pagal skalę. Pagal tai reiškia, kad gynėjas nėra pasyvus, jam rūpi rungtynės, rezultatas, gal gynėjas kuris ir turi 16 balų agresyvumą daugiau renkasi korteles, tačiau tokie gynėjai labiau matomi, jie daugiau atsidavę. Dėl Rudinilson situacija neramina, jo agresyvumo skalė galimai yra maksimali 19-20 balų. O tas jau yra labai negerai. Tokie žaidėjai nevaldo savo emocijų, nors žaidėjas gali būti, kad yra geras, bet kai skalė agresyvumo aspektais yra agresyvi pas gynėją, tai labai negerai. Toks jo charakteris, aukščiausiose lygose su tokiomis didelėmis agresyvumo skalėmis žaidėjų komandos tiesiog nelaiko, nes tai problemų maišai, kiekvienos rungtynės geltonos kortos, arba dažnai ir raudonos, pastovūs nepasitenkinimai ir agresijos kėlimas išderina komandą. Šie žaidėjai žaidžia žemesnėse lygose. Tad Kauno Žalgiriui siūlyčiau pagalvoti, turint tokį pagrindo žaidėją maksimalių rezultatų neišeis pasiekti.
Debilumas
2020-06-03 21:02:07
Jei jambūtų skirtos papildomos sankcinos, tai jos turetu but skirtos ir leimonui
Atsakyti
Valaitis.P
2020-06-05 08:29:11
Tai turi Zalgiris jauna, gera lietuvi vidurio gyneja. Leiskit ji losti, duokit Rudinilsonui pora rungtyniu pailseti, apmastyti savo veiksmus. Nors is kitos puses- reikia medi lenkti, kol jaunas. Sitas jei tures proga ispirti- butinai ispirs, bus proga suduoti alkuune- suduos. Neprognozuojamas. Kai toks zaidejas gauna raudona kortele, ypac rungtyniu pradzioje- visi trenerio rungtyniu planai nueina
"suniui ant uodegos".